اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹

کلمات کلیدی

قصه دوستی یک شکارچی و محیط بان

قصه دوستی یک شکارچی و محیط بان

در چهارمین قسمت از فصل دوم برنامه "مکث" که همزمان با روز جهانی محیط زیست جمعه شب ساعت ٢٢:٣٠ بعد از اخبار از شبکه دو سیما پخش خواهد شد، سعید شیخ‌زاده میزبان مسعود فربد یک حامی و فعال محیط زیست است که پیش‌تر شکارچی بوده.

فربد اما این‌روزها تمام تلاشش را می‌کند تا از طریق فضای مجازی مردم را نسبت به ارزش محیط زیست این ثروت ملی آگاه کند. او همچنین فعلانه در خدمت محیط زیست کشور است و حتی با شکارچیان و تخریب‌گران محیط زیست برخورد می‌کند و در این مسیر تا پای مصدوم شدن هم پیش رفته است. مهمان دیگر برنامه نیز مسعود مستقیم فرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان خراسان جنوبی است و خاطراتی جذاب و شنیدنی از روزهای کار در محیط زیست روایت خواهد کرد.
سری جدید برنامه «مکث» همچون برنامه مناسبتی که در ماه مبارک رمضان پخش شد با نگاه ویژه به کرونا سراغ قصه‌های اجتماعی می‌رود،قصه‌های آدم‌ها و موقعیت‌هایی که قبل و بعد از کرونا حال و روزشان عوض شده است. این برنامه اجتماعی به صورت گپ و گفت میان هنرمندانی نظیر امیرمحمد زند، گلاره عباسی، رضافیاضی، سعید شیخ‌زاده،پرویز پورفلاحی، فریبا متخصص، فرناز رهنما، پیام دهکردی، الهام پاوه‌نژاد، داریوش رسول نجفیان، کاردان، چنگیز جلیلوند، گیتی خامنه، مریم سعادت ، رضا رفیع و... صاحبان داستان‌های اجتماعی مربوط به کرونا ضبط و پخش می‌شود.

کپی