اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۲۰ تیر ۱۳۹۹

کلمات کلیدی
مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان عنوان کرد

تصمیم ستاد کرونا مبنای بازگشایی باشگاه‌ها

تصمیم ستاد کرونا مبنای بازگشایی باشگاه‌ها

مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان گفت: نحوه بازگشایی باشگاه‌ها و اماکن ورزشی استان بر مبنای تصمیم ستاد ملی کرونا خواهد بود.

به نقل از روابط‌عمومی اداره‌کل ورزش و جوانان استان زنجان، علی خلیلی در دیدار با روسا و نواب رئیس هیئت‌های ورزشی استان زنجان، با بیان اینکه این اداره‌کل به تبعیت از وزارت ورزش و جوانان در طول ایام  شیوع ویروس کرونا کاملا بر اساس دستورالعمل‌های ستاد ملی کرونا عمل کرده و همچنان بر اساس این مصوبات عمل می‌کند، افزود: باشگاه‌های ورزشی با اعلام ستاد مقابله با کرونا و با رعایت جدی پروتکل‌های بهداشتی می‌توانند فعالیت‌های ورزشی خود را آغاز کنند.

وی با اشاره به اقدامات انجام گرفته اداره‌کل ورزش و جوانان برای پیشگیری از شیوع بیماری از قبیل لغو مسابقات، بخشودگی اجاره‌بهای باشگاه‌های ورزشی، تعطیلی اماکن ورزشی و ... تصریح کرد: اداره‌کل ورزش و جوانان در زمینه این اقدامات جزو اولین‌ها بوده و همواره پیشگام در اجرای مصوبات وزارت بهداشت است.

این مسئول با تاکید بر اهمیت پیشگیری از کرونا و رعایت پروتکل‌های بهداشتی و داشتن نظارت کافی هیئت‌ها بر این مهم، اظهار کرد: برای تهیه مواد ضدعفونی کننده می‌توان با پای کار آوردن خیرین موفق عمل کرد و سلامتی ورزشکاران و کادرهای اجرایی را تضمین کرد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان، حفظ آمادگی قهرمانان را از اولویت‌های اولیه فعالیت‌های ورزشی دانست و افزود: با رعایت پروتکل‌ها و با برنامه‌ریزی دقیق می‌توان این آمادگی را حفظ کرد.

خلیلی با بیان اینکه همه برنامه‌ها و مسابقات با لوگوی کنگره شهدا برگزار خواهد شد، خاطرنشان کرد: در نام‌گذاری اماکن و مسابقات این مورد لحاظ شود./ ایسنا

اخبار ویروس کرونا در ایران و جهان را اینجا بخوانید

کپی