اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹

کلمات کلیدی

داشتن کسب و کاری پر سود فقط با MBA

داشتن کسب و کاری پر سود فقط با MBA

تا به حال پیش آمده که به فکر راه اندازی کسب و کار بیافتید؟ آیا به این موضوع فکر کردید که چطور این کار را انجام دهید؟ چطور از سرمایه ای که در دست تان است حفاظت کنید؟ پاسخ تمام این پرسش ها و سایر پرسش های این چنینی تنها در یک کلمه خلاصه می شود؛ MBA یا همان مدیریت حرفه ای کسب و کار.

اصولا انسان ها، ذاتی استقلال طلب و بلند پروازانه دارد و به همین علت خیلی تمایلی به کار کردن برای دیگران را ندارند و ترجیح می دهند که برای خود کار کنند و کسب و کاری مستقل راه بیاندازند. در حقیقت بدون شک راه اندازی کسب و کار آرزوی هر انسانی است.

به جرات می توان گفت که انسان های روی کره خاکی حتی برای یک بار هم که شده به موضوع راه اندازی کسب و کار برای خود فکر کرده اند. دلایل متعددی برای این که چرا همه افراد دوست دارند کسب و کار مستقل برای خود راه اندازی کنند وجود دارد که به یکی از آن ها اشاره کردیم، استقلال طلبی. اما با این وجود افراد بسیار کمی در مقایسه با جمعیت یک جامعه اقدام به راه اندازی کسب و کار مستقل می کنند. می دانید چرا؟

شاید نداشتن سرمایه یکی از دلایل آن باشد اما مهم ترین آن ها نداشتن دانش و اطلاعات کافی در این زمینه است. افراد در جامعه بسیار شاهد این هستند که برخی با راه اندازی یک کسب و کار؛ کوچک یا بزرگ، در مدتی اندک با شکست مواجه شده و کار خود را تعطیل می کنند. موارد این چنینی نشان می دهد که برا یموفقیت در این راه و داشتن یک کسب و کار پرسود می بایست دانش خود را افزایش داد.

اگر سرمایه ای هرچند اندک در دست تان دارید و می خواهید برای خودتان کار کنید، عجله نکنید. ابتدا به خوبی آموزش ببینید. برای این کار هم فقط کافیست در دوره MBA شرکت کنید و مهارت های لازم را فرابگیرید. برای این که بدانید کدام مرکز آموزشی مناسب شماست و چطور دوره آموزش MBA در این راه به شما کمک می کند، ادامه مطلب را با دقت مطالعه کنید.

MBA چراغ راه شما در دنیای تجارت

آموزش، آموزش، آموزش! هرگز این را فراموش نکنید که برای دست یابی به رویاهای تان یعنی داشتن کسب و کار موفق و تبدیل شدن به یک کارآفرین خبره، در ابتدا باید با قرارگیری در مسیر آموزش در این حوزه، دانش موردنیاز را کسب کنید. اگر می خواهید برای اولی بار قدم در دنیای تجارت بگذارید و یا حتی صاحب کسب و کار هستید و نگران شکست و تعطیلی آن می باشید، هرگز برنامه ریزی و اهمیت آن را فراموش نکنید. برای این که بدانید چطور پیش بروید و چگونه سرمایه خود را چند برابر کنید تنها کافیست در دوره MBA  موسسه آموزش عالی آزاد فن پردازان شرکت کنید.

دوره MBA یا Master of Business Administration به شما کمک می کند که به عنوان یک فرد عادی با هر رشته ی تحصیلی، هر تخصص و دانشی که دارید، ذهن خود را متوجه خلاء ها، نیازها، شکاف ها و کمبود های بازار کرده و بر اساس تکنیک و تاکتیک هایی که بازار کسب و کار از شما طلب می کند، بهترین راه را برای توسعه کسب و کار خود پیدا کنید و سهم خود را از بازار افزایش دهید.

موسسه آموزش عالی آزاد فن پردازان یکی از مراکز آموزش معتبر در زمینه برگزاری دوره های مدیریتی است که به علاقه مندان در این حوزه کمک می کند تا با ثبت نام در دوره مدیریت حرفه ای کسب و کار و اخذ مدرک MBA ، شانس خود را برای حضور در میدان تجارت به عنوان یک کارآفرین و صاحب کسب و کار موفق بیشتر و بیشتر کنند.

اگر هم در حال حاضر صاحب کسب و کار خودتان هستید و نگران شکست تان یا موانع احتمالی بر سر راه تا می باشید، خود را نگران نکنید. موسسه فن پردازان با کمک برگزاری دوره آموزش MBA به شما کمک می کند تا در برابر تغییراتی که امروزه در اقتصاد داخلی و خارجی اتفاق میافتد و سبب ایجاد موانع بسیاری بر سر راه تان می شود، پیروز باشید و دانش، مهارت و اطلاعات لازم را کسب کنید. حتی جالب است بدانید که نقش گواهینامه MBA این موسسه آموزشی نیز در این راه بسیار پررنگ است، می پرسید چطور؟

دوره MBA و گواهینامه آن زندگی تان را متحول می کند

هرگز فراموش نکنید که تجربه، تنها یکی از عوامل موفقیت در هر کسب و کاری است. شما برای پیشرفت خود در این حوزه، صرفا به تجربه نیاز ندارید، در واقع نمی توان همه چیز را از این راه بدست آورد. در دنیای کسب و کار و مدیریت، تئوری ها، استراتژی ها و بینش ها هستند که می توانند نقش مهمی در موفقیت افراد داشته باشند که البته این موارد فقط از طریق تجربه بدست نمی آید. شاید با خود بگویید که هیچ چیز نمی تواند جایگزین ارزش عملی تجارب در دنیای واقعی باشد، اما این را بدانید که دانش و تجربه تئوری نیز می توانند ارزشمند باشد.

.   

با توجه به پیشرفت و نقش تکنولوژی در کسب و کارهای مختلف، تکیه بر دانش قبلی می تواند منجر به ثابت ماندن شما در کسب و کارتان و حتی خروج شما از بازار کار شود. به همین دلیل لازم و ضروری است که دانش خود را به روز و از تکنولوژی های روز دنیا باخبر شوید. اما چگونه می توان این کار را انجام داد؟ بسیار ساده است. مطالعه بیشتر، شرکت در دوره های تخصصی به روز مانند دوره مدیریت حرفه ای کسب و کار و کسب مدرک MBA و یادگیری تئوری های صحیح، بهترین راه برای به روز نگه داشتن دانش و مهارت های تان است.

لازم به ذکر است که حتی موقعیت شغلی شما قبل و بعد از دریافت گواهینامه مدیریت حرفه ای کسب و کار، تفاوت بسیار زیادی با یکدیگر خواهد داشت. به عنوان مثال، گواهینامه ای که در پایان دوره MBA موسسه آموزش عالی آزاد فن پردازان به دانش پذیران ارائه می شود مورد تایید سازمان WES کانادا می باشد. درصورت دریافت این مدرک، می توانید از مزایای اخذ آن نیز استفاده های بسیاری کنید، بدین ترتیب که شانس خود را برای ارتقای شغلی خود افزایش داده و به دنبال آن از درآمد و مزایای بیشتری بهره مند شوید.

سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ی ایران آنلاین در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

 
کپی