اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۹

کلمات کلیدی
فرماندار ‌خبر داد

قرچک در وضعیت سفید کرونایی

قرچک در وضعیت سفید کرونایی

فرماندار قرچک با اعلام وضعیت سفید این شهرستان در شرایط کرونایی از مردم خواست همچنان رعایت پروتکل‌های بهداشتی را در دستور کار قرار دهد.

‌بهمن خطیبی بعد از ظهر سه شنبه ۱۳ خرداد ماه در جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان قرچک اظهار کرد: علاوه بر خدماتی که در طول این مدت در حوزه درمان اتفاق افتاد در حوزه پیشگیری نیز شاهد اقدامات خوبی در شهرستان بودیم که با همکاری تمامی ادارات، ارگان‌ها و گروه‌های مختلف اجتماعی صورت گرفت و همچنین شاهد همدلی گسترده‌ای در راستای حمایت از اقشار آسیب دیده از کرونا هستیم.

وی افزود: با توجه به توصیه‌های وزارت بهداشت و درمان مبنی بر احتمال شیوع گسترده ویروس کرونا در فصول پاییز و زمستان نباید هیچ‌گاه از رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی غافل شد و سلامت فردی و دیگر افراد جامعه را به خطر انداخت.

نماینده عالی دولت در شهرستان قرچک با اشاره به فرارسیدن سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی(ره)، ضمن تسلیت این ایام و گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل گفت: قرچک مشهد شهدای ۱۵ خرداد بوده و خدمت در این دیار افتخاری بزرگ محسوب می‌شود وهمچنین بار امانتی که شهدا به ما محول کردند را دوچندان می‌کند.

‌خطیبی درخصوص تحقق شعار امسال نیز خاطرنشان کرد: از ابتدای سال و پیرو سیاست‌های اقتصاد مقاومتی، جلسات مختلف با حضور تولیدکنندگان و به منظور شناسایی و احصای دقیق مشکلات برگزار و همچنین بازدیدهایی با حضور مسئولان استانی داشته‌ایم که نتیجه‌بخش بوده و امیدواریم با همین توان و قدرت تمامی واحدهای تولیدی اعم از صنایع، بخش کشاورزی، صنایع دستی و ... از تصمیمات اثربخش بی‌بهره نمانند./ ایسنا

اخبار ویروس کرونا در ایران و جهان را اینجا بخوانید

کپی