اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۹

هادی غفاری: مسائل سیاسی در ایران قابل پیش‌بینی نیست/ برای نجات کشور چاره‌ای جز احزاب قوی نداریم

هادی غفاری: مسائل سیاسی در ایران قابل پیش‌بینی نیست/ برای نجات کشور چاره‌ای جز احزاب قوی نداریم

فعال سیاسی اصلاح‌طلب می‌گوید: من معتقدم برای نجات کشور چاره‌ای جز احزاب قوی نداریم؛ احزابی که از پایگاه مردمی قوی برخوردار و مدیریت خوب داشته باشند، تا بتوانند اوضاع را تحلیل و کادرسازی کنند.

«هادی غفاری»، فعال سیاسی اصلاح‌طلب، درباره ویدیوی احمدی‌نژاد که در آن نشان می‌دهد پس از هفت سال از دوران ریاست جمهوری‌اش همچنان نامه‌های مردم را پاراف می‌کند، گفت: اگر بخواهیم حسن ظن داشته باشیم بالاخره یک ایرانی است که می‌خواهد کاری انجام دهد؛ ولی ما چون به او حسن ظن نداریم معتقدیم صحنه‌سازی می‌کند و تشکیلات می‌سازد بلکه بتواند برای ۱۴۰۰ اگر خودش هم نه، دوستانش را بر کشور مسلط کند.

متاسفانه در ایران به روزمرگی دچار هستیم

این فعال سیاسی اصلاح‌طلب درباره احتمال استقبال مردم از احمدی‌نژاد اظهار کرد: مسائل سیاسی در ایران هرگز قابل پیش‌بینی نیست. متاسفانه ما در ایران به روزمرگی دچار هستیم؛ یک آقایی می‌آید صحبتی می‌کند و فردا صبح رای همه را برمی‌گرداند. متاسفانه نشان داده‌ایم به‌رغم اینکه ادعای ملت فهیم و روشنفکر می‌کنیم ولی بسیار پوسیده هستیم یا پوسیده‌مان کرده‌اند، یعنی به راحتی می‌توان ما را تغییر داد.

غفاری افزود: برخی می‌آیند بسته به زمان چهره اصلاح‌طلب و اصولگرا به خود می‌گیرند و سریع بر همه عرصه‌های کشور مسلط می‌شوند.

نماینده ادوار مجلس با تاکید بر اهمیت احزاب عنوان کرد: من معتقدم برای نجات کشور چاره‌ای جز احزاب قوی نداریم. احزابی که از پایگاه مردمی قوی برخوردار و مدیریت خوب داشته باشند، تا بتوانند اوضاع را تحلیل و کادرسازی کنند. اگر بخواهیم برای فردا گول احمدی‌نژاد و بدتر از او را نخوریم، چاره آنست که احزاب قوی داشته باشیم تا بتوانند کادرسازی کنند. این تنها راه نجات ماست./برنا

کپی