اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۹

سارقان مسلح طلافروشی در تله پلیس

سارقان مسلح طلافروشی در تله پلیس

فرمانده انتظامی استان قم با اشاره به شناسایی و دستگیری اعضای باند سارقان مسلح طلافروشی در یکی از شهرستان های همجوار قم، گفت: در کمتر از 48 ساعت مخفیگاه این افراد شناسایی شد.

سردار "سید محمود میرفیضی" اظهارداشت: در پی وقوع سرقت مسلحانه از مغازه طلا فروشی در قم با توجه به حساسیت موضوع بلافاصله تیمی از کارآگاهان زبده پلیس آگاهی استان تشکیل و موضوع در دستور کار قرار گرفت.

فرمانده انتظامی استان قم تصریح کرد: با انجام اقدامات پلیسی کمتر از 48 ساعت مخفیگاه این افراد در باغی در یکی از روستاهای شهرستان های همجوار شناسایی و کارآگاهان با اخذ نیابت قضائی برای دستگیری آن ها به شهرستان مذکور اعزام شدند.

سردار میرفیضی با اشاره با اینکه این افراد با تشکیل باندی اقدام به سرقت می کردند گفت: طی بازرسی از مخفیگاه متهمان، 3 قبضه سلاح شامل یک قبضه سلاح کلاشینکف به همراه 43  تیر جنگی و 2 قبضه سلاح کلت کمری به همراه 22 تیر جنگی کشف شد.

وی افزود: هر 6 عضو این باند تبهکارانه به پلیس آگاهی استان قم ارجاع و در تحقیقات صورت گرفته به سرقت مسلحانه از 2 مغازه طلافروشی در قم و همچنین سرقت از 2 بانک در شهرستان همجوار استان اعتراف کردند.

فرمانده انتظامی استان قم گفت: در نهایت متهمان به همراه پرونده تشکیل شده برای انجام مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی استان شدند.#پلیس 

کپی