اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • پنج شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۹

رسمی؛ تاریخ و زمان مسابقات لالیگا اعلام شد

رسمی؛ تاریخ و زمان مسابقات لالیگا اعلام شد

لالیگا برنامه مسابقات ادامه فصل را اعلام کرد. یازده هفته باقی‌مانده فصل لالیگا قرار است تنها در عرض 5 هفته برگزار شود.

لالیگا تاریخ برگزاری مسابقات باقی‌مانده از این فصل لیگ را اعلام کرد. زمان شروع دو هفته اول بازی‌ها هم اعلام شده است. شروع مجدد لالیگا از روز 11 ژوئن با دربی بین تیمهای سویا و رئال بتیس در ساعت 10 شب به وقت محلی خواهد بود.

در بازی بعدی روز 13 ژوئن بارسلونای صدرنشین به مایورکا می‌رود، رئال مادرید به مصاف آیبار رفته و اتلتیک بیلبائو مقابل اتلتیکو مادرید صف‌آرایی خواهد کرد. اینها مهمترین مسابقات روز یکشنبه 14 ژوئن هستند.

هفته دوم رقابتها در میانه هفته برگزار می‌شود. بارسلونا روز سه‌شنبه با لگانس دیدار خواهد کرد و رئال مادرید روز پنج‌شنبه در مقابل والنسیا قرار خواهد گرفت.

یکی از حساس‌ترین مسابقات باقی‌مانده در این هفته‌های لالیگا دیدار بارسلونا و اتلتیکو مادرید است که روز چهارشنبه اول ژوئیه برگزار خواهد شد.

مسابقات آخر هفته در سه ساعت 5 بعد از ظهر، 7.30 بعد از ظهر و 10 شب به وقت محلی شروع خواهد شد. مسابقات میان هفته هم راس ساعت 7.30 بعد از ظهر و 10 شب شروع خواهد شد. ساعت‌های بعد از ظهر برای شهرهای شمالی اسپانیا کنار گذاشته شده که هوا در آنها خنک‌تر است و مسابقات در شهرهای جنوبی که گرم هستند در ساعات پایانی شب خواهد بود./ ورزش سه

آخرین اخبار مربوط به کرونا در ایران و جهان را اینجا بخوانید

 

کپی