اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۹

اولین اظهار نظر معاون اقتصادی جدید استقلال

اولین اظهار نظر معاون اقتصادی جدید استقلال

معاون اقتصادی جدید باشگاه استقلال می گوید عده ای شیطنت کردند تا اسپانسرهای بزرگ با این باشگاه قرارداد امضا نکنند.

مهدی نوروزی در مورد انتخابش به عنوان معاون اقتصادی باشگاه استقلال به ورزش سه گفت: من قبلا در حوزه وزارت ورزش و جوانان و مدیرکل استان ها فعالیت های اقتصادی انجام داده بودم و در راه ساخت و تجهیز سالن ها فعالیت هایی انجام داده بودم.

او ادامه داد: روز 16 فروردین ماه که آقای سعادتمند رسما شروع به فعالیت کردند از من خواسته شد که با ایشان همکاری کنم. حتما می دانید باشگاه در آن زمان نیاز داشت که در عرض دو هفته چیزی حدود 15 تا 20 میلیارد برای فعالیت های جاری خود پول فراهم کند که با توجه به اینکه ما ارتباط هایی در این شرکت های بزرگ داشتیم توانستیم خیلی زود این مبلغ را فراهم کنیم.

معاون اقتصادی باشگاه استقلال در مورد انتخاب فولاد متین به عنوان کارگزار باشگاه هم گفت: ما با 33 شرکت حرف زدیم، در این بین شرکت های خدماتی بودند، داده پردازی بودند، شرکت هایی که در بورس فعالیت می کردند حضور داشتند و غیره، ما در این مذاکرات متوجه شدیم که دوستان در طول این چند سال چقدر برند باشگاه را ذلیل کرده اند و تمام برندها با ما از موضع بالا به پایین صحبت می کردند. با این حال تلاش کردیم شرایط را تغییر بدهیم و برای اسپانسر شرط ضمانت بانکی گذاشتیم که بعدا بتوانیم آن را پیگیری کنیم، شرط دیگر ما این بود که پرداختی این شرکت حتما یک کف و سقفی داشته باشد و کلیه اسپانسرهایی که جذب باشگاه می شوند حتما باید مورد تایید مدیریت باشگاه باشند و با نظارت ما این اتفاق رخ بدهد.

وی افزود: این وسط یک شیطنت هایی صورت گرفت، ما با چند شرکت بزرگ به توافق های بزرگی رسیدیم ولی می دیدیم افرادی هستند که جلوی عقد قراردادهای نهایی را می گیرند. آنها به شرکت ها می گفتند تا یک هفته دیگر قرارداد را امضا نکنید سعادتمند می رود و این شرکت ها این مسائل را به ما اعلام می کردند. شرایط خیلی سختی داشتیم اما در نهایت همه چیز ختم به خیر شد.

نوروزی در پایان در مورد سررسید بدهی های خارجی هم گفت: مدیر روابط بین الملل ما در حال بررسی تمام شرایط و مذاکره با طلب کاران است. ما جدول زمان بندی پرداختی ها را به طور دقیق داریم و انشاالله با درایت آقای سعادتمند مشکلی پیش نخواهد آمد. همانطور که تا حالا بدهی ها را داده ایم از این به بعد هم آن را پرداخت می کنیم./ ورزش سه

کپی