اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۹

کاله رسما از لیگ‌ والیبال کنار رفت/ هراز نماینده آمل شد

کاله رسما از لیگ‌ والیبال کنار رفت/ هراز نماینده آمل شد

فدراسیون والیبال ایران با جدایی کاله مازندران از لیگ برتر موافقت کرد.

پس از آنکه مسئولان باشگاه کاله مازندران تصمیم به کناره گیری از فصل آینده لیگ برتر والیبال گرفته ‌و‌ نامه انصراف خود را به فدراسیون ارسال کردند، مسئولان فدراسیون‌ با تصمیم این باشگاه موافقت کردند.

همچنین پس از انصراف کاله، صحبت‌هایی در مورد جایگزین شدن تیم هراز به جای کاله در لیگ برتر به عنوان نماینده آمل منتشر شد که فدراسیون والیبال با این پیشنهاد نیز موافقت کرد.

میلاد تقوی دبیر فدراسیون والیبال گفت: فدراسیون همه تمام تلاش و پیگیری‌های لازم را جهت حفظ کاله در لیگ انجام داد چون یکی از سرمایه‌های ورزش کشور است. کاله از معدود تیم‌های ریشه دار و خصوصی لیگ بود که خروجش از این رقابت‌ها باعث تاسف ما شد، اما به هر دلیل مسئولان این تیم خواستند امسال در لیگ نباشند که فدراسیون پس از پیگیری‌های متعدد با این تصمیم موافقت کرد.

او در پاسخ به این سوال که آیا تیم هراز جایگزین کاله در لیگ می‌شود؟ اظهار کرد: بر اساس آیین نامه سال ۹۸ منعی برای این کار وجود ندارد، اما واگذاری امتیاز تنها به این معنی نیست که صرفا امتیازات کاله را به تیم هراز واگذار کنیم. هراز به عنوان نماینده آمل درخواست کرد در لیگ باشد که فدراسیون هم موافقت کرد./ ایسنا

کپی