اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۲۰ تیر ۱۳۹۹

زن جیب بر در تله پلیس اصفهان

زن جیب بر در تله پلیس اصفهان

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان اصفهان ، از دستگیری زنی که به صورت حرفه ای اقدام به سرقت اموال از داخل کیف بانوان می کرد و اعتراف وی به 29 فقره سرقت خبر داد.

 سرهنگ "حسین ترکیان" با اعلام این خبر اظهار داشت: در پی وقوع چندین فقره سرقت از داخل کیف بانوان در مکان های عمومی، موضوع در دستور کار کارآگاهان پایگاه شرق پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان اصفهان قرار گرفت.

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان افزود: ماموران در حال انجام تحقیقات بر روی این سرقت ها بودند که با شکایت خانمی مبنی بر سرقت گوشی تلفن همراه وی هنگام حضور در یک داروخانه مواجه شده و بلافاصله برای شناسایی وی وارد عمل شدند.

این مقام انتظامی عنوان کرد: با باز بینی دوربین های مداربسته و به کارگیری اقدامات علمی هویت زنی که با نزدیک شدن به شاکی به طرز ماهرانه ای گوشی تلفن همراه وی را از کیفش  سرقت کرده بود، به دست آمد و مشخص شد که وی همان فردی است که در چندین جیب بری  دیگر نیز دست داشته است.

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان اصفهان خاطر نشان کرد: ماموران پس از شناسایی هویت سارق، با اخذ مجوز از مقام قضائی طی یک عملیات ضربتی فرد مذکور را در منزلش دستگیر کردند.

این مقام انتظامی بیان کرد: متهم در ابتدا منکر هر گونه جرمی بود اما هنگامی که با مدارک و مستندات پلیس مواجه شد، ضمن اقرار به بزه انتسابی به 29 فقره سرقت با شیوه جیب بری اعتراف کرد که در این خصوص پرونده تشکیل و متهم برای اقدامات قانونی تحویل مراجع قضائی شد.#/پلیس 

اعتراف زن جیب بر به 100 فقره سرقت در پایتخت

 

کپی