اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۲ آبان ۱۳۹۹

تلاش برای مهار آتش‌سوزی‌های جنگلی در نقاط مختلف خوزستان

تلاش برای مهار آتش‌سوزی‌های جنگلی در نقاط مختلف خوزستان

خوزستان در روزهای گذشته جنگل‌ها و بیشه‌زارها در چند منطقه مختلف خوزستان دچار آتش‌سوزی شده‌اند و در برخی نقاط، تلاش برای مهار آتش همچنان ادامه دارد.

نجاتگران هلال احمر خوزستان نیز برای مهار آتش در منطقه جنگلی شیخ تنگ از توابع شهرستان بهبهان، مگران ۳ از توابع شهرستان شوش و بیشه‌زار جنت‌مکان از توابع شهرستان گتوند اعزام شده‌اند و عملیات اطفای حریق در این سه منطقه با کمک نجاتگران جمعیت هلال احمر در حال انجام است.

حسین مرشد بهبهانی رئیس جمعیت هلال احمر بهبهان در این باره اظهار کرد: عملیات اطفای حریق از ساعت ۲۳ روز گذشته (۸ خردادماه) آغاز شد. با توجه به گسترش حریق، بالگرد جمعیت هلال احمر نیز اعزام شده است و در کنار دو تیم عملیاتی مستقر در منطقه، در حال انجام عملیات هستند.

وی بیان کرد: این عملیات ادامه دارد و با تمام توان در تلاش هستیم تا هرچه سریع‌تر این حریق مهار شود.

لیلاسادات جادران رئیس جمعیت هلال احمر شوش نیز با اعلام وقوع حریق در منطقه جنگلی مگران ۳، گفت: دو تیم عملیاتی جمعیت هلال احمر شوش در منطقه حضور دارند و در کنار عوامل سایر دستگاه‌های امدادی، در حال تلاش برای مهار حریق هستند.

مصطفی طاهری‌نیا رئیس جمعیت هلال‌احمر گتوند نیز ضمن اعلام پایان عملیات اطفای حریق در بیشه‌زار جنت‌مکان اظهار کرد: در این عملیات سه مصدوم به صورت سرپایی توسط نجاتگران هلال احمر گتوند در محل مداوا شده‌اند./ ایسنا

بیشتر بخوانید:

مهار آتش در "خسرج"/ اطفای حریق "خاییز" تا ساعات آینده

کپی