اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۹

پایان قداره کشی اراذل اوباش در دماوند

پایان قداره کشی اراذل اوباش در دماوند

فرمانده انتظامی شهرستان دماوند از دستگیری اراذل اوباش سطح یک تحت تعقیب در این شهرستان خبر داد.

 حسین فاضلی ظهر امروز در جمع خبرنگاران از دستگیری اراذل اوباش سطح یک معروف خبر داد و اظهار کرد: وی دارای سوابق متعددی از جمله فروش مشروبات الکلی، درگیری دسته جمعی، قمه‌کشی، تعدی به مأموران دولتی وتمرد نسبت به آن‌ها، شرارت با چاقوکشی و قمه‌کشی، حمل و نگهداری سلاح و مهمات غیرمجاز، نگهداری کالاهای ممنوعه تجهیزات پلیسی ونظامی، شرب خمر، استفاده از سلاح سرد و تخریب اموال، عربده‌کشی بوده که از سوی مراجع قضائی تحت تعقیب قرار گرفته است.

وی ادامه داد: با توجه به اهمیت و حساسیت موضوع و حکم تعقیب متهم از سوی مراجع قضائی مراتب دستگیری وی به صورت ویژه در دستور کار ماموران کلانتری 11 دماوند این فرماندهی قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان دماوند گفت: با فعالیت شبانه‌روزی ماموران کلانتری 11 دماوند و اقدامات پلیسی صورت گرفته، مخفیگاه متهم شناسایی و در یک عملیات پلیسی اراذل اوباش معروف و سابقه‌دار دستگیر و ضمن تحویل به مراجع قضائی با قرار صادره روانه زندان شد.

محمدی در خاتمه بیان داشت: پلیس اجازه عرض اندام و قدرت‌نمایی به هنجار شکنان را نخواهد داد و با اقتدار تمام و بدون اغماض با آن برخورد خواهد کرد.

وی اضافه کرد: از شهروندان خواست تا ضمن همکاری با پلیس هرگونه موارد را در این خصوص با شماره 110 پلیس در میان بگذارند./ فارس 

پایان قداره کشی اراذل و اوباش در «بومهن»

 

 
کپی