اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۹

علی‌نژاد در واکنش به نامه چهار باشگاه به وزارت ورزش: نامه‌ای نگرفتیم!/ ما سیاست گذار هستیم، نه تصمیم گیرنده

علی‌نژاد در واکنش به نامه چهار باشگاه به وزارت ورزش: نامه‌ای نگرفتیم!/ ما سیاست گذار هستیم، نه تصمیم گیرنده

معاون قهرمانی وزارت ورزش می‌گوید نامه‌ای از سوی چهار باشگاه به دست این وزارتخانه نرسیده است.

مهدی علی‌نژاد درباره نامه چهار باشگاه به وزارت ورزش برای تعطیلی لیگ، اظهار کرد: در این زمینه نامه‌ای به دست وزارت ورزش نرسیده است. شاید این نامه در مشهد یا تبریز باقی مانده باشد.

وی افزود: بر اساس بازگشایی‌های پلکانی تصمیم گرفتیم از اول خرداد تمرینات و از ٢٢ خرداد برای شروع مسابقات مجوز صادر شود. ما در این زمینه سیاست گذار هستیم و تصمیم نمی‌گیریم. ما اعلام کردیم برگزاری مسابقات بلامانع است و به نوعی مجوز دادیم اما اینکه فدراسیون‌ها چه تصمیمی بگیرند به خودشان واگذار شده است.

معاون قهرمانی وزارت ورزش همچنین گفت: اگر فدراسیون‌ها بخواهند مسابقات خودشان را ادامه بدهند یا خیر به خودشان مربوط است. ما مجوز دادیم و درباره اینکه به چه شکل اجرا بشود تصمیم گیرنده نیستیم.

در اروپا میزان ابتلا بالاتر است، اما کشورهای صاحب فوتبال، مسابقات را شروع کردند

وی ادامه داد: برای انجام مسابقات پروتکل دادیم که باید اجرا بشود. این پروتکل هم از سوی وزارت بهداشت  به داشت رسیده است و ما هم ارائه کردیم که اجرا بشود. در حال حاضر با وجود اینکه در اروپا میزان ابتلا بالاتر است، کشورهای صاحب فوتبال، مسابقات خود را شروع کردند و یا قرار است شروع کنند. باید بپذیریم ویروس کرونا دو سالی میهمان ما خواهد بود. / ایسنا به نقل از برنامه ورزش و مردم

اخبار مربوط به ویروس کرونا در ایران و جهان را اینجا بخوانید

 

کپی