اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹

پدر خشمگین پسر معتادش را کشت

پدر خشمگین پسر معتادش را کشت

پدر خشمگین ماهنشاهی پسر معتادش را با سلاح شکاری به قتل رساند.

سرهنگ کارآگاه جعفر رحمتی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار افزود: ماموران پلیس آگاهی در تحقیقات و اقدامات پلیس خود دریافتند پدر خانواده، فرزند ۲۳ ساله خود را در حالی که سوار بر موتورسیکلت بوده با سلاح شکاری از پای درآورده است.

وی اظهار داشت: پدر که از اعتیاد فرزندش به ستوه آمده و به دفعات نیز از سوی نامبرده تهدید به قتل شده بود، تصمیم به قتل گرفته و دوشنبه شب نقشه تلخ و خونین خود را در بیرون از منزل، عملی کرده است.

رحمتی با بیان اینکه شب حادثه (دوشنبه شب- پنجم خرداد)، پدر بار دیگر از سوی فرزند جوان خود با سلاح چاقو، تهدید به قتل شده بود، تصریح کرد: پدر که دیگر از رفتارهای فرزندش به خشم آمده بود، کنترل خود را از دست داده و همان شب تصمیم غیرمنطقی خود را به مرحله اجرا گذاشته است.

وی افزود: پلیس آگاهی ماهنشان که در برابر قتلی خونین قرار گرفته بود بر حسب ماموریت و وظیفه ذاتی خود در پی کشف راز قتل و شناسایی و دستگیر عامل یا عاملین این جنایت بود که در نهایت با تکیه بر فرضیه‌ها به پدر خانواده نیز مظنون شده و نامبرده را به منظور بازجویی به اداره آگاهی انتقال دادند.

رحمتی اظهار داشت: عصر چهارشنبه /هفتم خرداد ماه/ در بازجویی های صورت گرفته و با توجه به ادله و شواهد، بالاخره پدر به قتل فرزند اعتراف و راز جنایت را فاش کرد.

رییس پلیس آگاهی استان زنجان گفت: اینکه یکی از اعضای خانواده ناخلف و معتاد باشد دلیل بر قتل نیست و قانون به هیچ وجه آن را قبول ندارد و عامل جنایت باید در برابر اعمال و رفتارهای خود پاسخگو باشند. /ایرنا


 

کپی