اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۲ آبان ۱۳۹۹

تست کرونای 6 عضو تیم فوتبال ماشین سازی مثبت شد

تست کرونای 6 عضو تیم فوتبال ماشین سازی مثبت شد

تست کرونای شش نفر از اعضای تیم فوتبال ماشین سازی تبریز مثبت اعلام شد.

روابط عمومی باشگاه ماشین سازی تبریز در خبری اعلام کرد: «براساس اعلام عباس‌زاده پزشک تیم، نتیجه تست PSR شش نفر از اعضای تیم فوتبال ماشین سازی تبریز مثبت اعلام شده است.

دکتر مسعود عباس‌زاده گفت: نتایج تست کرونای قطعی اعضای تیم فوتبال ماشین سازی تبریز از سوی آزمایشگاه معتبر و تایید شده از سوی مراجع ذیصلاح، عصر امروز به باشگاه ارسال شد که بر این اساس شش نفر از اعضای تیم کرونا مثبت هستند.

پزشک تیم فوتبال ماشین سازی ضمن قدردانی از تلاش‌ها و همکاری‌های دکتر نادری، تقوی و صادقی، اظهار داشت: تصمیم‌گیری در مورد  تمرینات بر عهده باشگاه و کادرفنی است.»

این در حالیست که سایت «ورزش سه» در این باره نوشته است: «ماشین سازی پیش از اعلام نتایج تست در نامه ای مسئولان فوتبال را تهدید به انصراف از لیگ کرده است. نکته جالب این که این باشگاه در بیانیه خود به جای استفاده از نام تست PCR آن را PSR خونده است. همچنین در این بیانیه اعلام نشده که چه تعداد از این موارد مثبت، جزو بازیکنان هستند.

باشگاه ماشین سازی پیش از نوروز 99 تمرینات خود را تعطیل کرد و بازیکنان این تیم نیز در این مدت در شهرهای خود حضور داشتند. همچنین پس از صدور مجوز برگزاری تمرینات، سبزپوشان تبریزی هیچ جلسه تمرینی ای را برگزار نکردند.

---
کپی