اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۹

هلاکت یک شرور در دوئل مسلحانه

هلاکت یک شرور در دوئل مسلحانه

فرمانده انتظامی استان از هلاکت یک شرور مسلح در عملیات شبانه پلیس شهرستان"کهنوج" خبر داد.

سردار "عبدالرضا ناظری" گفت: مأموران پلیس مبارزه با موادمخدر شهرستان"کهنوج"با انجام اقدامات اطلاعاتی از ورود عاملان شرارت و سارقان مسلح به شهر کهنوج از محور قلعه گنج با یک دستگاه پژو 405مطلع شده و موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: مأموران بلافاصله با تشکیل چند اکیپ مجرب در ورودی شهر کهنوج مستقر و خودرو مورد نظر را مشاهده کرده و به آن دستور ایست دادند.

سردار ناظری تصریح کرد: افراد شرور با مشاهده مأموران اقدام به تیراندازی می کنند که با هوشیاری و برتری آتش مأموران طی این درگیری مسلحانه، یک نفر از اشرار به هلاکت رسیده و 2 نفر دیگر مجروح و دستگیر می شوند؛ در این عملیات علاوه بر توقیف خودرو متهمان، ماموران در پاک سازی منطقه درگیری یک قبضه سلاح و مقادیر قابل توجهی مهمات ممنوعه کشف کردند.

این مقام ارشد انتظامی اظهار داشت: شرور به هلاکت رسیده سوابقی همچون اخلال در نظم و امنیت عمومی از طریق تیراندازی، حمل و نگهداری سلاح و قدرت نمایی، اخاذی، زورگیری و سرقت مسلحانه در شهرستان های جنوبی استان را در کارنامه خود دارد.

فرمانده انتظامی استان کرمان در پایان خاطرنشان کرد:یکی از ماموریت های مهم و خطیر نیروی انتظامی شناسایی و دستگیری متهمان تحت تعقیب و عاملان شرارت و جرایم خشن است که تمامی رده های انتظامی در این رابطه با جدیت و به صورت شبانه روزی برای ارتقاء امنیت عمومی تلاش می کنند.#پلیس 

 

کپی