اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۹

محور هراز مسدود شد /ترافیک پرحجم و روان در جاده‌های شمالی

محور هراز مسدود شد /ترافیک پرحجم و روان در جاده‌های شمالی

بر اساس اعلام مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا، ترافیک پرحجم و روان در طول برخی محورهای منتهی به شمال کشور گزارش شده است.

بر اساس گزارش‌های دریافتی هم اکنون شاهد بارش در اکثر محورهای مازندران هستیم.

مه گرفتگی همراه با کاهش دید نیز در ارتفاعات محورهای کرج-چالوس، کیاسر -سمنان و سوادکوه مشاهده می‌شود.

ترافیک در محور جنوب به شمال محور کرج-چالوس طول محور پر حجم و روان است.

به گزارش مهر ،همچنین ترافیک در مسیر جنوب به شمال محور هراز نیز در طول محور پر حجم و روان گزارش شده است.

سایر محورهای مواصلاتی کشور از جوی آرام و ترافیک روان برخوردارند.

سیاوش محبی فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران دقایقی در پردیس در خصوص اوضاع ترافیکی محورهای هراز، فیروزکوه، امام رضا(ع) و بزرگراه حرم به حرم، اظهار کرد: هم اکنون تردد انواع وسایل نقلیه از شمال به جنوب محور هراز سنگین و پرحجم در جریان است اما گره ترافیکی در این محور مشاهده نمی‌شود.

وی ادامه داد: این محور از ساعت ۱۷ از رودهن به سمت شمال مسدود و از ساعت ۱۹ نیز از آب اسک به سمت تهران یکطرفه خواهد شد.

فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران با بیان اینکه حادثه خاصی در محورهای مواصلاتی شرق استان تهران رخ نداده، اضافه کرد: عبور انواع وسایل نقلیه از شمال به جنوب محور فیروزکوه سنگین و پرحجم گزارش شده و خودروها به مرور در حال عبور از این محور هستند.

به گزارش فارس ،سرهنگ محبی افزود: عبور و مرور انواع وسایل نقلیه از محور امام رضا(ع) و بزرگراه حرم به حرم پرحجم و روان است و خودروها بدون گره ترافیکی در حال عبور از این محورها هستند.

وی تأکید کرد: متأسفانه شب گذشته حجم بالایی از خودروها به سمت تهران حرکت کرده و بازگشت خود را به تاریکی شب موکول کردند که این باعث افزایش خطر و عدم کنترل وسایل نقلیه می‌شود بنابراین هموطنان سفر خود را به روشنایی روز موکول کنند.

فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران بیان کرد: هموطنان قبل از شروع مسافرت با رعایت مدیریت زمان سفر قبل آغاز سفر از وضعیت راه‌ها اطلاع کسب کرده و در صورت روان بودن ترافیک سفر خود را آغاز کنند و پس از حدود ۲ساعت رانندگی ۲۰دقیقه را در مکان‌های مجاز به استراحت پرداخته و با رعایت کامل مقررات راهنمایی و رانندگی ادامه مسیر بدهند.

کپی