اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۹

تصادف مرگبار درجاده باشماق - مریوان

تصادف  مرگبار درجاده باشماق - مریوان

عصر امروز بر اثر تصادف یک دستگاه سمند و سواری تویوتا در جاده باشماق - مریوان، یک نفر جان خود را از دست داد و سه نفر دیگر نیز مجروح شدند.

سرهنگ عیسی گوهری رییس پلیس راه کردستان گفت: خودرو سمند و سواری تویوتا، از سمت جاده باشماق مریوان هم مسیر بوده‌اند که راننده سواری کار اقدام به گردش خلاف می‌کند و باعث بروز حادثه می‌شود.

وی با بیان اینکه گردش سواری تویوتا موجب برخورد سمند و واژگونی آن می‌شود، اضافه کرد: چهار نفر بر اثر این حادثه مصدوم می‌شوند که بعد از انتقال آنان به بیمارستان مریوان، یکی از آنان جان خود را از دست می‌دهد.

رییس پلیس راه کردستان با اشاره به اینکه مجروحان مصدومیت سطحی داشته و از بیمارستان ترخیص می‌شوند، یادآور شد: کارشناسان در حال بررسی کامل حادثه هستند که بعد از کارشناسی آن، دلیل اصلی تصادف اطلاع‌رسانی خواهد شد.

وی اضافه کرد: این تصادف باعث ایجاد ترافیک سنگین برای ساعاتی در این مسیر شد که با حضور عوامل پلیس راه هم اکنون ترافیک جاده هدایت و به صورت روان ادامه دارد.

مسیر باشماق مریوان یکی از مسیرهای پرتردد است که به دلیل طبیعت زیبا شهروندان در اواخر هفته و تعطیلات  این مسیر را برای تفریح انتخاب می‌کنند و در روزهای تعطیل ترافیک زیادی در این مسیر ایجاد می‌شود.

شهرستان مریوان به دلی---ل مرز بین المللی باشماق مریوان که روزانه بیش از هزاران خودروی سواری و سنگین در این شهرستان تردد می کنند یکی از شهرستان های مرزی استان کردستان است که در فاصله ۱۲۰ کیلومتری سنندج مرکز استان کردستان واقع شده است./ ایرنا

تصادف زنجیره ای خونین در اتوبان پیامبر اعظم

 

 


 

کپی