اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • پنج شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۹

اعمال محدودیت‌های ترافیکی در جاده‌های منتهی به شمال

اعمال محدودیت‌های ترافیکی در جاده‌های منتهی به شمال

رییس پلیس راه مازندران گفت: محدودیت‌های ترافیکی در همه جاده‌های مازندران در حال انجام است و در برخی جاده‌ها تا ۹ خرداد ماه ادامه دارد.

سرهنگ علیرضا قدمی رییس پلیس راه مازندران گفت: در جاده سوادکوه تردد تریلی‌ها از ساعت ۸ تا ساعت ۲۴ امروز از تهران به قائم شهر و تردد از ساعت ۸ تا۲۴ دوشنبه و جمعه ۵ و ۹ خرداد از شمال به جنوب ممنوع است.

او افزود: تردد کامیونت‌ها در جاده هراز که از چهارشنبه گذشته ممنوع شده بود کماکان ادامه دارد.

سرهنگ قدمی گفت: تردد خودر‌وهای سبک از ساعت ۱۶ تا ۲ بامداد روز‌های شنبه و دوشنبه ۳ و ۵ خرداد از مرزن آباد به کرج ممنوع و جاده از کرج به شمال یک طرفه است.

رییس پلیس راه مازندران افزود:آمد و شد خودروها  از ساعت ۱۳روز دوشنبه، پنجشنبه و جمعه ۵، ۸ و ۹ خرداد از کرج به شمال بسته و از ۱۶ تا ۲ بامداد روز بعد از مرزن آباد به کرج یک طرفه است.

ترافیک پرحجم و روان در جاده‌های مازندران
سرهنگ علیرضا قدمی رییس پلیس راه مازندران با بیان اینکه دیشب شاهد ترافیک سنگین در مبادی ورودی استان بودیم، گفت: آمد و شد خودرو‌ها امروز در جاده‌های مازندران پرحجم و روان است.

رییس پلیس راه مازندران از رانندگانی که قصد تردد در جاده‌های استان مازندران را دارند خواست ضمن پرهیز از سفر‌های غیرضروری و رعایت سرعت مطمئنه در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های ۲۱۸۲۴۴۲۰ و ۲۱۸۲۴۴۳۴ پلیس راه استان با پیش شماره ۰۱۱ تماس بگیرند./ باشگاه خبرنگاران جوان

کپی