اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹

وقوع 2 تصادف در جنوب تهران ۸ مصدوم برجای گذاشت

وقوع 2 تصادف در جنوب تهران ۸ مصدوم برجای گذاشت

جنوب تهران شاهد وقوع ۲ سانحه رانندگی بود که در این حوادث ۸ نفر روانه بیمارستان شدند.

«پیمان صابریان» گفت:‌ در ساعات اولیه بامداد امروز حادثه واژگونی خودرو سواری ال ۹۰ جاده گلحصار شهر ری به سامانه ۱۱۵ اعلام و بلافاصله تکنسین های اورژانس تهران به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: در این حادثه ۶ نفر از سرنشینان خودرو سواری از نواحی مختلف اندام ها دچار مصدومیت شدند که پس از انجام اقدامات اولیه درمانی همه مصدومان توسط تکنسین های اورژانس روانه بیمارستان شدند.

رییس مرکز اورژانس تهران همچنین از تصادف تریلی و کامیون در جاده خاوران خبر داد و گفت: در این تصادف نیز ۲ نفر دچار مصدومیت شدند.

وی ادامه داد: در این حادثه یک دستگاه تریلی در مسیر شرق به غرب جاده خاوران بدلیل نقص فنی در کنار جاده متوقف بود که به یکباره یک دستگاه کامیون کمپرسی به شدت با قسمت عقب تریلی برخورد کرد.

صابریان خاطرنشان کرد: ۲ نفر از سرنشینان تریلی از نواحی مختلف اندام ها دچار مصدومیت شدند که پس از انجام اقدامات اولیه درمانی این مصدومان نیز روانه بیمارستان شدند.

وی علت این تصادفات را در دست بررسی کارشناسان پلیس راهور اعلام کرد و  به شهروندان توصیه کرد در ساعات شب بدلیل تاریکی هوا با سرعت مطمئنه در جاده ها حرکت کنند./ ایرنا 

واژگونی مرگبار پژو 405 در اردکان

 

کپی