اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۹

ثبت‌نام مدارس اردبیل الکترونیکی می‌شود/ دریافت هرگونه وجه ممنوع!

ثبت‌نام مدارس اردبیل الکترونیکی می‌شود/ دریافت هرگونه وجه ممنوع!

مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل گفت: با استفاده از روش‌هایی مانند اطلاع‌رسانی و الکترونیکی کردن خدمات مراجعات والدین به مدارس در زمان ثبت‌نام را به حداقل خواهیم رساند.

احمد ناصری اظهار داشت: همچنین از ظرفیت میز خدمت برای ارائه راهنمایی والدینی که در خصوص ثبت‌نام دانش‌آموزان با سوالاتی مواجه هستند، استفاده می‌شود.

وی از ثبت‌نام دانش‌آموزان پایه اول ابتدایی از ۲۰ خرداد ماه خبر داد و بیان‌ کرد: دریافت هرگونه وجه در زمان ثبت‌نام ممنوع بوده و والدین می‌توانند کمک‌های داوطلبانه خود را از طریق کارتخوان‌های بانکی مدارس ، به حساب آموزشگاه مربوطه واریز کنند.

وی با بیان اینکه امتیازی برای فرزندان فرهنگیان برای ثبت‌نام در مدارس هیات امنایی در نظر گرفته شده ، افزود: هر گونه آزمون ورودی یا مصاحبه برای ثبت‌نام در برخی از آموزشگاه‌های غیردولتی ممنوع می‌باشد.

مدیرکل آموزش و پرروش استان اردبیل گفت: در سال‌های گذشته اقدامات خوبی در جذب نوآموزان دوره پیش‌دبستانی انجام شده و در جایگاه خوبی در کشور قرار داریم ولی بایستی همچنان اهتمام ویژه‌ای در جذب نوآموزان واجد شرایط داشته باشیم.

ناصری با تاکید بر تحقق ۴۰ درصدی در توسعه متوازن رشته‌ها برای سال تحصیلی آینده گفت: تمهیدات لازم باید برای اجرای بدون مشکل هدایت تحصیلی دانش‌آموزان فراهم شود./ ایرنا

اخبار ویروس کرونا در ایران و جهان را اینجا بخوانید

کپی