اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۹
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اهواز خبر داد:

روند ثابت فوت ناشی از کرونا در خوزستان در روزهای اخیر

روند ثابت فوت ناشی از کرونا در خوزستان در روزهای اخیر

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز از روند ثابت فوت ناشی از کرونا در خوزستان در روزهای اخیر خبر داد و گفت: تلاش‌های متمرکز بیشتری برای بهبودی بیماران در حال انجام است.

دکتر علی احسان‌پور امروز ۲۴ اردیبهشت‌ماه با اعلام افتتاح آزمایشگاه تشخیصی شماره ۳ این دانشگاه در اهواز گفت: پس از افتتاح این آزمایشگاه در روز گذشته با تلاش شبانه‌روزی همکاران بهداشت و درمان، نتایج حجم قابل ملاحظه‌ای از  نمونه‌های جمع‌آوری شده از مراکز جامع سلامت در چند روز گذشته در کمتر از ۲۴ ساعت گذشته مشخص شد.

وی افزود: با راه‌اندازی این آزمایشگاه امیدوار هستیم در چند روز آینده بتوانیم نمونه‌های باقی مانده که هنوز آزمایش‌های تشخیصی بر روی آنان انجام نشده را به نتیجه برسانیم و مجددا شاهد پاسخ‌دهی در کمتر از ۲۴ ساعت باشیم.

وی گفت: با توجه به حجم نمونه‌های دریافتی از مراکز جامع سلامت و فعالیت همه آزمایشگاه‌های تشخیصی استان خوزستان، انتظار می‌رود در چند روز آینده شاهد ثبات در این روند فعلی باشیم.

احسان‌پور تصریح کرد: فوت ناشی از ویروس کرونا در خوزستان در روزهای اخیر  روند ثابتی داشته است و البته تلاش‌های متمرکز بیشتری برای بهبودی بیماران در حال انجام است.

وی گفت: کماکان از خوزستانی‌ها تقاضامندیم نهادهای اجرایی استان را در مدیریت این بیماری یاری کنند و دستورالعمل‌های فاصله‌گذاری اجتماعی و پرهیز از شرکت در مراسمات را به جد رعایت کنند. دانشگاه علوم پزشکی اهواز با تمام توان و ظرفیت‌های بهداشتی و درمانی به مدیریت این بیماری می‌پردازد ولی همواره نیازمند حمایت‌های مردم و نهادها و ارگان‌های مختلف و اصحاب رسانه است./ ایسنا

آخرین اخبار مربوط به کرونا در ایران و جهان را اینجا بخوانید

کپی