اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹

این نامه حاتمی‌کیا جعلی است!

این نامه حاتمی‌کیا جعلی است!

دیروز نامه‌ای منتسب به ابراهیم حاتمی‌کیا منتشر شد که در آن آمده بود او از بابت قاچاق فیلم «خروج» نگرانی ندارد و افرادی که فیلم را غیرقانونی دانلود کرده‌اند نیز می‌توانند با خیال راحت آن را تماشا کنند.

به نوشته تسنیم، این نامه که با سربرگ خانه هنرمندان منتشر شده است بعد از مدت کوتاهی توسط روابط عمومی فیلم «خروج» تکذیب شد و تهیه‌کننده فیلم نیز از مراجع قضایی خواستار بررسی فوری این موضوع شدند. سازمان اوج نیز در صفحه اختصاصی این فیلم نوشته است: جای سوال است که چه کسانی از اکران اینترنتی فیلم سینمایی «خروج» متضرر می‌شوند که برای به زمین زدن این جریان اثرگذار فرهنگی و اجتماعی که تأیید اغلب سینماگران، منتقدین و رسانه‌ها را دارا است کمر همت به نابودی این فیلم بسته‌اند و حدی برای بی اخلاقی و ناجوانمردی باقی نگذاشته‌اند!

کارگردان فیلم «خروج» ۲۳ فروردین در پیامی ویدیویی خانواده‌ها را به تماشای این فیلم سینمایی دعوت کرده و گفته بود: «امیدوارم دانلود غیرقانونی هم صورت نگیرد؛ هرچند که مردم ما به حدی فهمیده‌اند و می‌دانند این اتفاق یعنی ضربه زدن به ارکان تهیه فیلم. امیدوارم با دیدن فیلم، ما مدیون هزینه‌ای که برای آن می‌کنید، نشویم.»

تازه‌ترین اثر ابراهیم حاتمی‌کیا از یکشنبه ۲۴ فروردین به صورت آنلاین و پیش از اکران عمومی سینما از سامانه‌های فیلیمو و نماوا اکران خواهد شد.

این نخستین بار است که فیلمی سینمایی اکران عمومی خود را به صورت آنلاین تجربه می‌کند.

---

 

کپی