اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • پنج شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۹

قرائت کنتور گاز از اول اردیبهشت در کردستان حضوری انجام می‌شود

قرائت کنتور گاز از اول اردیبهشت در کردستان حضوری انجام می‌شود

مدیرعامل شرکت گاز کردستان گفت: برابر تصمیمات ستاد استانی مقابله با کرونا، قرائت کنتور گاز از اول اردیبشهت ۹۹ با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی به صورت حضوری از سر گرفته می‌شود.

احمد فعله‌گری روز یکشنبه اظهار داشت: طبق تصمیم این ستاد در کردستان، از یکم اردیهشت، ماموران شرکت گاز برای قرائت کنتور به درب منازل مشترکان و واحدهای تجاری واداری مراجعه می‌کنند.

وی از مشترکان خواست همکاری لازم را با پرسنل این شرکت داشته باشند و اضافه کرد: به ماموران دستور داده شده که حتما از دستکش و ماسک استفاده کرده و مسائل بهداشتی را کامل رعایت کنند.

مدیرعامل شرکت گاز کردستان یادآور شد: مشترکان در صورت عدم تمایل به حضور کنتور خوانان به داخل منزل، خود اقدام به قرائت رقم مصرفی کرده و ارقام سیاه رنگ کنتور را از طریق آیفون به اطلاع کنتورخوان برسانند.

فعله‌گری افزود: در صورت عدم حضور مشترکان در منزل در زمان مراجعه ماموران، آنان می‌توانند رقم مصرفی خود را به سامانه پیامکی ۱۰۰۰۸۱۹۴ ارسال و با پرداخت به موقع قبوض گازبها این شرکت را در ارائه خدمات مستمر یاری دهند.

در حال حاضر ۵۴۰ هزار مشترک در بخش‌های خانگی، تجاری، صنعتی و عمومی،  ۱۰۰ درصد جمعیت شهری و ۹۲ درصد جمعیت روستایی استان از خدمات شرکت گاز کردستان بهره‌مند هستند./ ایرنا

اخبار مربوط به ویروس کرونا در ایران و جهان را اینجا بخوانید

کپی