اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • پنج شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۹

دستبند پلیس بردستان اوباش سایبری

دستبند پلیس بردستان اوباش سایبری

سرپرست پلیس امنیت عمومی استان کرمان از دستگیری فردی از اراذل و اوباش سابقه دار که با سلاح گرم در فضای مجازی اقدام به قدرت نمایی و ایجاد رعب و وحشت در بین مردم می کرد، خبر داد.

سرهنگ"محمود پارسا" در تشریح جزییات این خبر گفت: در اجرای فرامین مقام معظم رهبری مبنی بر مقابله با عوامل ناامن کننده در فضای مجازی، با تلاش ماموران پلیس امنیت عمومی صفحه اینستاگرامی فردی از ارازل و اوباش معروف که اقدام به انتشار فیلمی از قدرت نمایی با سلاح های مختلف جنگی، بیان مطالب اهانت آمیز و دعوت به نزاع و درگیری می کرد، شناسایی و دستگیری نامبرده در دستور کار پلیس امنیت عمومی قرار گرفت.

وی بیان داشت: تیم ویژه ای از ماموران پلیس امنیت عمومی با انجام تحقیقات فنی و شگردهای پلیسی موفق شدند متهم را که باعث تشویش اذهان عمومی و تهدید امنیت شهروندان شده بود را شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضایی در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه در مخفیگاهش دستگیر کنند.

پارسا افزود: فرد مورد نظر تاکنون دارای ۱۱ سابقه قبلی از جمله نزاع و درگیری فردی و دسته جمعی، قدرت نمایی با سلاح گرم و سرد، اخاذی، تجاوز به عنف، سرقت به عنف، سرقت مسلحانه و تیراندازی ایذایی بوده است.

سرپرست پلیس امنیت عمومی در پایان با اشاره به اینکه متهم دستگیر شده پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد، خاطر نشان کرد: اخلال در نظم عمومی جزو خطوط قرمز بوده و پلیس با اشرافیت و اقتدار کامل با هر گونه بی نظمی و اخلال در نظمی در چهارچوب مقررات برخورد خواهد کرد./ ایسنا 

دستگیری شرور سابقه دار ایلامی

 

کپی