اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • پنج شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۹

یارانه ماه مبارک رمضان فردا واریز می‌شود/وام یک میلیونی پنجشنبه

یارانه ماه مبارک رمضان فردا واریز می‌شود/وام یک میلیونی پنجشنبه

یارانه ویژه حمایت از اقشار آسیب دیده از کرونا، ویژه ماه مبارک رمضان فردا شب به حساب سرپرستان خانوار‌ واریز می‌شود.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، مهدی قمصریان، سخنگوی سازمان برنامه و بودجه کشور در حساب کاربری توئیتر شخصی خود نوشت: کمک بلاعوض ویژه ماه مبارک رمضان فردا (دوشنبه) شب به حساب سرپرستان خانوار (حدود ۳ میلیون نفر) واریز می‌شود.

این کمک بلاعوض مانند پرداخت اسفند و فروردین بر اساس بُعد خانوار از ۲۰۰ تا ۶۰۰ هزار تومان خواهد بود.

---

گفتنی است، این رقم پرداختی با یارانه کرونایی که شنبه شب واریز شد متفاوت است و این افراد فردا مجدد این رقم را به عنوان بسته حمایتی ویژه ماه رمضان دریافت خواهند کرد.

وام یک میلیونی پنجشنبه واریز می‌شود
سخنگوی تسهیلات حمایتی کرونا همچنین گفت: افرادی که تا امشب (۳۱ فروردین) پیامک به ۶۳۶۹ ارسال کنند، پنج‌شنبه این هفته مبلغ یک میلیون تومان به حسابشان واریز می‌شود.

به گزارش ایرنا، «حسین میرزایی» تاکیدکرد: این وام به کسانی تعلق می گیرد که پیش از این یارانه دریافت می کردند، سرپرست خانوار هستند و سیم کارت به نام آنهاست.

وی افزود: افرادی که تا هفتم اردیبهشت ماه پیامک بزنند پنجشنبه آینده وام یک میلیون تومانی برایشان واریز می شود.

سخنگوی تسهیلات حمایتی کرونا گفت: افرادی که سیم کارتی به نامشان نیست می توانند تا ۱۸اردیبهشت برای تهیه سیم کارت مراجعه کنند و وام این افراد پس ماه از ماه مبارک رمضان به حسابشان واریز می شود.

وی گفت: ارسال پیامک با سیم کارت شخصی به منزله این است که افراد متقاضی دریافت وام یک میلیون تومانی هستند و علاوه بر آن اجازه می دهند که ٣٠ قسط به مبلغ ٣۵ هزار تومان از یارانه کسر شود.

کپی