اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹

قاچاقچی مسلح مواد مخدر به هلاکت رسید

قاچاقچی مسلح مواد مخدر به هلاکت رسید

فرمانده انتظامی استان از هلاکت یک قاچاقچی مواد مخدر و شرور مسلح در یک عملیات پلیسی در بستک خبرداد.

سردار "غلامرضا جعفری" در تشریح این خبر، اظهارداشت: ماموران انتظامی شهرستان "بستک" روز گذشته حین گشت زنی در یکی از محورهای مواصلاتی شهرستان به یک دستگاه خودرو سمند مشکوک و دستور توقف دادند .

وی افزود: قاچاقچیان بدون توجه به دستور پلیس و علائم هشداردهنده اقدام به فرار کردند که پس از تعقیب و گریز طولانی عرصه را برخود تنگ دیده و اقدام به تیراندازی به سمت ماموران کردندکه با توجه به برتری حجم آتش مأموران، خودرو متوقف و یکی از قاچاقچیان به هلاکت رسید.

این مقام ارشد انتظامی ادامه داد: در بازرسی از خودرو، 73 کیلوگرم تریاک به همراه یک قبضه سلاح جنگی کلاش با دو تیغه خشاب و 23 فشنگ جنگی کشف شد.

فرمانده انتظامی هرمزگان با اشاره به دستگیری یکی دیگر از اعضای این باند، هدف پلیس از اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی را افزایش امنیت، آسایش و آرامش عمومی شهروندان برشمرد و تصریح کرد: نیروهای پلیس با به‌کارگیری تمام توان عملیاتی و انتظامی خود در تامین نظم و امنیت شهروندان تلاش می‌کنند و لازم است شهروندان نیز ضمن رعایت نکات ایمنی و امنیتی در پیشگیری از جرائم، هرگونه موارد مشکوک را از طریق تلفن 110 به پلیس اطلاع دهند.*/پلیس 

دوئل مرگبار اشرار با پلیس ایرانشهر

 

کپی