اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • پنج شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۹

رضازاده: با پاراوزنه‌برداری هم رشته هستم/ سیامند یک افسانه بود

رضازاده: با پاراوزنه‌برداری هم رشته هستم/ سیامند یک افسانه بود

سرپرست انجمن پاراوزنه‌برداری گفت: با توجه به اینکه به گونه‌ای با پاراوزنه برداری هم رشته هستم، سرپرستی انجمن را پذیرفتم.

 

حسین رضازاده سرپرست انجمن پاراوزنه‌برداری پس از انتصاب اظهار داشت: در سال‌های گذشته از طریق اردوهای مشترک یا حضور در مسابقات مختلف بین‌المللی از نزدیک، تمرینات و فعالیت ملی‌پوشان پاراوزنه‌برداری را دیده بودم و با توجه به اینکه به گونه‌ای با آنها هم رشته هستم، سرپرستی انجمن را پذیرفتم تا توفیق خدمت به جامعه ورزش جانبازان و معلولین را داشته باشم.

وی درباره برنامه هایش در این انجمن گفت: پاراوزنه‌برداری از رشته‌های عنوان دار و صاحب مدال ورزش ایران در میادین جهانی، بین‌المللی و آسیایی است. ما هم تلاش می‌کنیم با کمک مسئولان کمیته ملی پارالمپیک، فدراسیون و پیشکسوتان این رشته برنامه‌ریزی دقیقی را در راستای تداوم موفقیت تیم ملی و انجمن داشته باشیم.

رضازاده افزود: خوشبختانه سال گذشته با زحمات مسئولان فدراسیون و انجمن، بخش بانوان راه‌اندازی و مسابقات قهرمانی کشور آن برگزار شد و به طور حتم هم برنامه‌ریزی دقیقی خواهیم داشت تا پاراوزنه برداری بانوان رشد و گسترش داشته باشد.

سیامند رحمان رکوردهای افسانه‌ای را در مسابقات جهانی و پارالمپیک ثبت کرد 

سرپرست انجمن درباره مرحوم سیامند رحمان عنوان کرد: او قهرمان بزرگ پاراوزنه برداری بود که رکوردهای افسانه‌ای را در مسابقات جهانی و پارالمپیک ثبت کرد و زمانی که خبر از دست دادن رحمان را شنیدم، بسیار ناراحت و متاسف شدم چرا که مطمئنم می توانست در پارالمپیک توکیو نیز رکورد تاریخی را ثبت کند.

وی تصریح کرد: تمام تلاشم این خواهد بود تا فضا را برای رشد استعدادهای پاراوزنه‌برداری مهیا کنیم تا در آینده سیامند رحمان‌های زیادی در تیم ملی داشته باشیم که رکورد دنیا را به نام کشورمان ایران ثبت می کنند.

سرپرست انجمن پاراوزنه برداری تاکید کرد: از محمود خسروی وفا ریاست کمیته ملی پارالمپیک و سیدمحمدشروین اسبقیان ریاست فدراسیون تشکر می‌کنم و امیدوارم که بتوانیم در آینده باز هم شاهد موفقیت‌های انجمن و تیم ملی باشیم./ وب‌سایت فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین

بیشتر بخوانید:

حسین رضازاده سرپرست انجمن پارا وزنه‌برداری شد

 

کپی