اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • پنج شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۹

دستگیری زوج قاچاقچی با ۵۷ کیلوگرم شیشه در ریگان

دستگیری زوج قاچاقچی با ۵۷ کیلوگرم شیشه در ریگان

فرمانده انتظامی شهرستان ریگان از دستگیری زوج قاچاقچی با ۵۷ کیلوگرم شیشه در عملیات پلیس مبارزه با موادمخدر این شهرستان خبر داد.

سرهنگ حمیدرضا تاج آبادی ،فرمانده انتظامی شهرستان ریگان گفت: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این فرماندهی هنگام کنترل خودرو‌های عبوری محور ریگان_ایرانشهر به یک دستگاه خودروی سواری پرادو حامل یک زوج جوان مشکوک و جهت بررسی آن را متوقف کردند.

او افزود: مأموران پلیس پس از انتقال خودرو به مقر انتظامی و در بازرسی دقیق از آن موفق شدند مقدار ۵۷ کیلو و ۵۰۰ گرم شیشه که به طرز ماهرانه‌ای جاساز شده بودند را کشف کنند.

سرهنگ تاج آبادی با بیان اینکه این زوج قاچاقچی قصد داشتند در قالب مسافرت خانوادگی این مواد را از سمت شرق کشور به به شهر‌های مرکزی منتقل کنند، افزود: متهمین پس از تشکیل پرونده بهمراه مواد مکشوفه به مراجع قضایی معرفی شدند.

او با اشاره به تلاش بی وقفه پلیس در مبارزه با سوداگران مرگ اذعان داشت: طی هفته گذشته نیز مقدار ۴ کیلو گرم شیشه و ۲ کیلوگرم هروئین از دو دستگاه خودروی پژو ۲۰۶ و ۴۰۵ کشف و ۴ متهم نیز دستگیر و تحویل مراجع قضایی شد.

فرمانده انتظامی شهرستان ریگان در پایان اظهارکرد: اعتیاد به مواد روانگردان و صنعتی صد‌ها برابر مخرب‌تر از مواد مخدر سنتی است که با اقدامات شبانه روزی جهت پیشگیری از ورود و توزیع آن‌ها تلاش می‌کنیم تا همگان بویژه جوانان از گزند آسیب‌های خانمان سوز اعتیاد در امان بمانند./باشگاه خبرنگاران

کشف بیش‌از 2 تن مواد افیونی در سراوان

 

کپی