اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹

واکنش رئیس شورای شهر تهران به انتصاب معاون جدید شهردار

واکنش رئیس شورای شهر تهران به انتصاب معاون جدید شهردار

رئیس شورای شهر تهران در خصوص حاشیه ساز شدن انتصاب مناف هاشمی به سمت معاون شهردار گفت: من حاشیه‌ای نسبت به آن نمی‌بینم.

محسن هاشمی در پایان دویست و نهمین جلسه شورای شهر تهران در جمع خبرنگاران گفت: امروز شورای شهر به فعالیت کاری خود برگشت، چرا که در جلسات قبل بیشتر فضای کرونایی بود و دریافت گزارش از شهر تهران و مسئولان انجام می شد. امروز از ۹ مصوبه در دستور، ۸ دستور جلسه به بحث گذاشته شد.

او گفت: گزارش آقای رسولی از هزینه و درآمد شهرداری تهران تا انتهای بهمن از مهمترین دستورات جلسه امروز بود و امیدواریم در جلسات بعدی بتوانیم کل هزینه و درآمد سال ۹۸ را مطرح کنیم.

رئیس شورای شهر تهران  در پاسخ به سوالی درخصوص عدم دریافت عوارض در صورت ورود به طرح ترافیک که رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل در صحن شورا مطرح کردند گفت: این یک پروسه قانونی است و برای احترام به تصمیمات شورا وقتی چنین تصمیمی در ستاد مبارزه با کرونا گرفته می شود، آقای شهردار می توانستند یک لایحه دو فوریتی بفرستند و از شورای شهر اظهار نظر کنند و من هم نظر آقای علیخانی را می پذیرم و از شهردار خواهش می کنم هرچه زودتر این کار را انجام دهند تا تصمیمات قانونی باشند.

هاشمی در پاسخ به این سوال که آیا عوارض به همان نرخ قبلی خواهد بود گفت: هدف این است که عوارض گرفته نشود، اما اجازه برای این کار باید از شورای شهر گرفته می شد.

رئیس شورای شهر تهران در پاسخ به سوالی درخصوص اینکه انتصاب مناف هاشمی به سمت معاون شهردار حاشیه ساز است گفت: من حاشیه ای نسبت به آن نمی بینم./ایلنا

کپی