اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • پنج شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۹

ثبت 44 فقره سرقت در کارنامه سیاه سارق خودرو

ثبت 44 فقره سرقت در کارنامه سیاه سارق خودرو

فرمانده انتظامی استان از شناسایی و دستگیری سارق داخل خودرو و خودرو با 44 فقره سرقت در عملیات ضربتی پلیس آگاهی در شهرستان "بابل" خبر داد.

سردار "سید محمود میرفیضی" با اعلام این خبر، گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت خودرو و داخل خودرو در سطح شهرستان بابل، موضوع به صورت ویژه در دستور کار فرماندهی انتظامی آن شهرستان و پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی تصریح کرد: با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات گسترده پلیسی، کارآگاهان پلیس آگاهی استان و نیز شهرستان بابل، سارق حرفه ای و سابقه دار را که در چندین فقره سرقت خودرو و داخل خودرو نقش داشته، شناسایی کردند.

فرمانده انتظامی استان مازندران با اشاره به اینکه متهم در یک فقره سرقت خودرو در شهرستان "قائم شهر" به علت عدم توانائی در کنترل وسیله نقلیه در جاده بابل، و نیز در پی واژگونی خودرو، مصدوم شد، افزود: پس از انتقال این فرد با اورژانس 115 به مرکز درمانی ، این متهم با سرقت یک موتورسیکلت از بیمارستان فرار کرد.

سردار میرفیضی، اظهار کرد: با توجه به حساسیت موضوع، تیمی متشکل از کارآگاهان مجرب پلیس با انجام اقدامات اطلاعاتی و استفاده از شگرد های خاص پلیسی، مخفیگاه متهم را شناسایی کردند و با هماهنگی قضائی، وی را هنگام فروش اموال مسروقه در عملیاتی ضربتی و غافلگیرانه دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی استان مازندران، افزود: متهم در تحقیقات پلیسی به 40 فقره سرقت داخل خودرو، 3 فقره سرقت خودرو و یک فقره سرقت موتور سیکلت اقرار کرد و پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شد.

سردار میرفیضی با تاکید بر اینکه مقابله جدی با سارقان از اولویت برنامه های پلیس استان در سال جاری است، افزود: پلیس در راستای مقابله با سارقان و مجرمان با هماهنگی دستگاه قضائی از هیچ تلاشی فروگذار نخواهد کرد.*/پلیس 

انهدام باند سارقان به عنف در مشهد

 

کپی