اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹

سفارت ایران در ایتالیا: پرواز امشب رم به تهران به تعویق افتاد

سفارت ایران در ایتالیا: پرواز امشب رم به تهران به تعویق افتاد

سفارت ایران در ایتالیا در اطلاعیه ای اعلام کرد که به دلیل مشکلات پیش آمده پرواز امشب رم به تهران به تعویق افتاده است.

سفارت ایران در ایتالیا دقایقی پیش در اطلاعیه ای اعلام کرد که پرواز امشب (جمعه) به تعویق افتاده است.

قرار بود این پرواز که پیش از این به دلایل برخی از مسافران پرواز چهارشنبه و عدم رعایت پروتکل های بهداشتی و مقررات قرنطینه لغو شده بود، امشب انجام شود.

در اطلاعیه سفارت ایران در رم آمده است: ضمن عرض پوزش از مسافران محترم پرواز امروز جمعه ۲۹ فروردین ۱۳۹۹، به اطلاع می رساند به دلیل مشکلات پیش آمده پرواز روز جاری هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران به تعویق افتاده است.

این اطلاعیه می افزاید: موضوع از سوی این سفارت در دست پیگیری قرار داشته و امید می رود به زودی با رفع مشکل پرواز انجام شود. با هماهنگی انجام پذیرفته، شرکت ایران ایر مسافران محترمی را که امکانات اقامتی ندارند در هتل اسکان خواهد داد.

سفارت جمهوری اسلامی ایران در ایتالیا عصر امروز اعلام کرده بود که پرواز فوق العاده شماره ۷۳۸ روز جمعه مورخ ۲۹ فروردین ماه ۱۳۹۹ در ساعت ۹ شامگاه روز جمعه (به وقت محلی) عازم تهران خواهد شد.

در این اطلاعیه آمده بود: کلیه مسافران محترم باید برگه های اظهارنامه بهداشتی را که قبلا طی اطلاعیه های قبلی در کانال تلگرامی سفارت قرار داده شده است تکمیل و امضا کرده و در مبادی خروجی تحویل دهند.

در این اطلاعیه تاکید شده بود که از سوار شدن افرادی که فرم های مورد نظر را تکمیل و امضا نکرده اند، جلوگیری به عمل خواهد آمد.

به گزارش فارس، سفارت ایران در رم پیش از این در اطلاعیه ای اعلام کرده بود که پرواز امروز جمعه ایران ایر برای بازگردندان دانشجویان ایرانی به دلیل رفتارهای نامناسب عده‌ای از مسافران بازگشتی با پرواز قبلی و عدم تمکین به پروتکل‌های بهداشتی و مقررات قرنطینه، لغو شده است./فارس

کپی