اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • پنج شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۹
سخنگوی فدراسیون پزشکی ورزشی:

فعلا تا 15 اردیبهشت قرار نیست تمرینی برگزار شود

فعلا تا 15 اردیبهشت قرار نیست تمرینی برگزار شود

سخنگوی فدراسیون پزشکی ورزشی می گوید متاسفانه نمونه‌های ورزشکاران دیگری که اتفاقا ملی پوش بودند مثبت اعلام شده است اما شهرت آنها به اندازه حدادی نیست.

 رضا سعیدی سخنگوی فدراسیون پزشکی ورزشی در خصوص آخرین تصمیمات ستاد مبارزه با کرونا در ورزش صحبت کرد و درابتدا درباره آخرین جلسه ستاد مبارزه با کرونا گفت :« آخرین جلسه ستاد مبارزه با کرونا در ورزش چند روز پیش برگزار شد و سپس دستورالعمل و الحاقیه‌ای را آماده و برای اجرا در اختیار سازمان‌ها قرار گرفت.»

وی درادامه با اشاره به تهیه فرم های مخصوص برای ورزشکاران افزود:« طی روزهای گذشته یکسری فرم‌هایی تهیه شده که در این فرم‌ها سوال‌هایی از ورزشکاران در خصوص علائم پرسیده می‌شود، ضمن آنکه از زمانی که کرونا شروع شده از آنها در خصوص تمرینات و آمادگی جسمانی آنها سوالاتی پرسیده می‌شود. موضوع بعدی مربوط به آمادگی جسمی و روانی ورزشکاران است که المپیکی‌ها را در دستور کار قرار دادیم.»

سعیدی در ارتباط با شرایط احسان حدادی و اینکه آیا نمونه ورزشکاران دیگری هم مثبت اعلام شده است یا خیر گفت: متاسفانه نمونه‌های ورزشکاران دیگری که اتفاقا ملی پوش بودند مثبت اعلام شده است اما شهرت آنها به اندازه آقای حدادی نیست. البته برخی از آنها علائمی داشته اند ولی نمونه نهایی آنها هنوز معلوم نشده است. با این وجود تمام ورزشکارانی که علائم این ویروس را داشته باشند مشکوک به کرونا هستند.

وی در پاسخ به این سوال که تمرینات تیم ها از چه زمانی آغاز می‌شود: فعلا تا 15 اردیبهشت قرار نیست تمرینی برگزار شود ولی قرار است در آن روز نشستی برگزار شود و تصمیم گیری نهایی اتخاذ شود./ شیکه خبر

آخرین اخبار مربوط به کرونا در ایران و جهان را اینجا بخوانید

کپی