اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • پنج شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۹

ثبت 34 فقره سرقت درکارنامه سیاه سارقان

ثبت 34 فقره سرقت درکارنامه سیاه سارقان

۳۴ فقره سرقت از سارقان و مجرمان سابقه دار در شهرستان بابلسر کشف شد.

 فرمانده انتظامی شهرستان بابلسر گفت: به منظور برقراری نظم و امنیت عمومی، مقابله با عاملان افیونی، سارقان و برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در این شهرستان به اجرا در آمد.

سرهنگ حسین اسدی افزود: در اجرای این طرح پس از تشکیل تیم‌های اطلاعاتی ماموران موفق به شناسایی و دستگیری ۲۹ نفر از عاملان افیونی، سارقان و مجرمان سابقه دار در این شهرستان شدند.
او گفت: پس از هماهنگی‌های قضائی ماموران در بازدید از محل اختفای متهمان، حدود نیم کیلو گرم انواع مواد مخدر شامل تریاک، شیشه و هروئین مقادیر قابل توجهی اموال سرقتی کشف کردند.
فرمانده انتظامی شهرستان بابلسر از توقیف ۶۷ خودرو و ۲۸ موتورسیکلت متخلف در اجرای این طرح خبر داد و افزود: کشف ۳۴ فقره سرقت، شامل ۱۸ فقره معابر واماکن، ۳ فقره مغازه، ۳ فقره کابل برق، ۳ فقره موتورسیکلت، ۳ فقره داخل خودرو، ۲ فقره منزل، ۱ فقره خودرو و ۱ فقره سایر سرقت‌ها از دیگر موفقیت‌های اجرای این طرح بوده است.
سرهنگ اسدی گفت: در این طرح از ۱۹۰ واحد صنفی این شهرستان بازدید شد که از این تعداد به ۱۷ واحد صنفی تذکر و اخطار پلمپ داده شد و ۵ واحدصنفی متخلف نیز بعلت عدم رعایت ضوابط انتظامی و فاقد مجوز پلمپ شدند./ صدا وسیما 

دستگیری سارقان با پوشش زنانه

 

 
کپی