اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • پنج شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۹

علی نژاد: برای برخی از مدیران سرخابی‌ها پرونده قضایی تشکیل شده است

علی نژاد: برای برخی از مدیران سرخابی‌ها پرونده قضایی تشکیل شده است

معاونت ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان گفت: برای برخی از مدیران پرسپولیس و استقلال پرونده قضایی تشکیل شده است.

علی نژاد درباره روند خصوصی سازی دو باشگاه استقلال و پرسپولیس اظهار داشت: من فکر نمی کنم هیچ کجای دنیا یک وزارتخانه باشگاهداری کند!  ما با دو باشگاه دولتی طرف هستیم که هیچ بودجه دولتی دریافت نمی کنند و اتصال این دو باشگاه به دولت از ابتدا اتصال مناسبی نبود. اکنون که بحث خصوصی سازی این دو باشگاه مطرح شده، بخش خصوصی ابتدا باید برای این دو باشگاه، ساز و کارهای درآمدزایی مشخص کند.

وی ادامه داد: وقتی سهام این دو باشگاه به مردم واگذار شود، در واقع این مالکیت آنهاست که به دست مردم سپرده می شود و مجمع در انتخاب مدیر برای دو باشگاه کمک خواهد کرد. مدیرانی که در دولت فعالیت می کردند تا سالیان سال باید درباره عملکردشان پاسخگو باشند.

علی نژاد درباره تخلفات رخ داده در این دو باشگاه گفت: هم اکنون که سرخابی ها هنوز در ید دولت هستند، هم بازرسی وزارتخانه و هم مجموعه بازرسی کل کشور تک تک مدیران و مسئولانی که در این دو باشگاه فعالیت داشتند را مورد بررسی قرار می دهند و اگر تخلف یا جرمی صورت گرفته باشد، قطعا برخورد خواهد شد. کما اینکه اکنون برای برخی از مدیران به دلیل عملکردشان، پرونده های قضایی در محاکم قضایی تشکیل شده که در جریان است و زمانی که احکام قطعی شود، توسط محاکم قضایی اعلام خواهد شد./ برنامه رادیویی همیشه با ورزش

کپی