اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹
تا ژوئن۲۰۲۱ ؛

کرونا همه رویدادهای فیس بوک را لغو کرد

کرونا همه رویدادهای فیس بوک را لغو کرد

طبق اعلام "مارک زاکربرگ" رئیس شرکت فیس بوک، این شرکت در پی شیوع بیماری همه گیر کووید-۱۹ تمامی رویدادهای بزرگ و مهم خود را تا ماه ژوئن سال آینده لغو کرد.

"مارک زاکربرگ" رئیس شرکت فیس بوک امروز اعلام کرد که فیس بوک تا ژوئن ۲۰۲۱ هرگونه رویداد بزرگ حضوری با حضور بیش از ۵۰ نفر را لغو خواهد کرد.

برخی از این رویدادها در این مدت به شکل مجازی برگزار خواهند شد، اما فیس بوک هنوز جزئیات و چگونکی برگزاری آنها را مشخص نکرده است.

زاکربرگ همچنین گفت که این شرکت سیاست عدم مسافرت تجاری خود را حداقل تا ژوئن سال جاری تمدید خواهد کرد و این امر نیازمند این است که اکثر کارمندان فیس بوک حداقل تا پایان ماه مه از خانه کار دورکاری کنند.

فیس بوک قبلاً کنفرانس توسعه دهندگان امسال موسوم به "F۸" را که برای ۵ و ۶ ماه مه برنامه ریزی شده بود، لغو کرده بود. اعلامیه امروز بدان معنی است که "F۸" در سال آینده نیز (حداقل به صورت حضوری) برگزار نخواهد شد.

به نظر می‌رسد که رویداد "Oculus Connect" نیز که به طور معمول در ماه سپتامبر برگزار می‌شود، لغو خواهد شد و متعاقبا رویداد "GDC ۲۰۲۰" که فیس بوک گفته است در آن شرکت نخواهد کرد، لغو خواهد شد.

زاکربرگ در یک پیام نوشت: وقتی جامعه سرانجام دوباره شروع به فعالیت کند، باید به آرامی شروع کند تا اطمینان حاصل شود که افرادی که به کار برمی‌گردند، می‌توانند با خیال راحت کار خود را انجام دهند و ما در فیسبوک، احتمال شیوع بیماری در آینده را به حداقل می‌رسانیم.

وی خاطرنشان کرد: راهنمایی‌های کارشناسان بهداشت این است که توصیه نمی‌شود گروه‌های بزرگی از مردم برای مدتی کنار هم جمع شوند. تا ژوئن ۲۰۲۱ بیش از یک سال مانده است. در حالی که تصور به تعویق افتادن رویدادها تا آن زمان دشوار است، فیس بوک سایر شرکت‌های فناوری را ترغیب و تشویق می‌کند که برای یک دوره طولانی به برگزاری دیجیتالی رویدادهای خود روی بیاورند./ایسنا


اخبار مربوط به ویروس کرونا در ایران و جهان را اینجا بخوانید

کپی