اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۹

جزئیات شهادت «محمدعلی مرادی» در درگیری مسلحانه در هنگ مرزی مهران

جزئیات شهادت «محمدعلی مرادی» در درگیری مسلحانه در هنگ مرزی مهران

فرمانده مرزبانی استان ایلام از شهادت یک سرباز وظیفه در درگیری با افراد مسلح خبر داد.

سرهنگ کیاست سپهری با اعلام خبر شهادت یک سرباز وظیفه، درباره جزئیات این خبر اظهار کرد: بامداد امروز، دو فرد مسلح ناشناس، اقدام به تعرض و تیراندازی به یکی از مقرهای تابعه هنگ مرزی مهران کرده که با هوشیاری مرزداران و آتش پرحجم آنها، یکی از افراد مسلح زخمی شد و حین انتقال به بیمارستان فوت کرد.

فرمانده مرزبانی استان ایلام افزود: متأسفانه در این درگیری سرباز وظیفه "محمد علی مرادی" بر اثر اصابت گلوله مجروح شد و هنگام انتقال به بیمارستان به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

وی تصریح کرد: مرزداران در پاکسازی از محل درگیری، مقادیری سلاح و مهمات به همراه یک دستگاه خودرو و گوشی تلفن‌همراه را کشف کردند.

این مقام انتظامی با اشاره به تلاش مرزداران برای دستگیری فرد مسلح متواری شده، تصریح کرد: در بررسی‌های صورت گرفته مشخص شد افراد مسلح از سارقان سابقه‌دار هستند.

کانال اطلاع رسانی پلیس نیز ایلام اعلام کرد: بامداد امروز مامورین مرزبانی مهران که در حال گشت زنی در حوزه مرزی جهت تامین امنیت بوده متوجه دو نفر که درحال قطع کردن کابل های برق بوده شدند.

سارقین به محض رویت مامورین شروع به تیراندازی کرده و مامورین مرزبانی سریعا با پاسخی قاطع و مسلحانه یکی از سارقین را مجروح و دیگری متواری می شود و سارق مجروح پس از انتقال به بیمارستان فوت می کند.

بر اساس این گزارش متاسفانه در این درگیری سرباز محمدعلی مرادی نوروزآبادی بر اثر اصابت گلوله سارقین مجروح که پس از انتقال به بیمارستان به درجه رفیع شهادت نائل می شود./تسنیم و ایسنا

کپی