اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۹ خرداد ۱۳۹۹

مسابقه‌ای ویژه اعضای خانه تئاتر

مسابقه‌ای ویژه اعضای خانه تئاتر

فراخوان یک مسابقه اینستاگرامی در صفحه انجمن عکاسان خانه تئاتر با نام «گالری مجازی» و نمایش آثار در همین صفحه.

گروه فرهنگی ایران آنلاین: انجمن عکاسان خانه تئاتر ایران فراخوان شرکت در مسابقه اینستاگرامی‌اش را منتشر کرد، مسابقه‌ای که به اعضای انجمن اجازه می‌دهد تا عکس‌های خود را برایشان بفرستند و در «گالری مجازی» حضور به هم برسانند. نکته جالب اینجاست که زمان برای شرکت در این نمایشگاه مجازی بسیار کوتاه است و از 27 فروردین ماه عکس‌ها در صفحه انجمن نمایش داده می‌شوند. به این ترتیب اگر از اعضای انجمن هستید، می‌توانید با تکیه بر قواعد زیر که در فراخوان آمده هرچه سریعتر برای ارسال عکس‌هایتان دست به کار شوید و اگر از علاقه‌مندان به دنیای تئاتر هستید، می‌توانید از 27 فروردین ماه با مراجعه به صفحه اینستاگرام انجمن بهترین عکس‌های تئاتری را ببینید.

فراخوان‌ گالری مجازی، ویژه اعضای انجمن عکاسان خانه تئاتر به شرح زیر است:

این روزها دنیا برای تمام ساکنین‌اش عجیب شده، گویی طبیعت می‌خواهد درس عبرتی نشان انسان‌ها دهد. ما این روزها تنها ماندن و به دور از هم بودن را  تجربه می‌کنیم. تنهایی که به دائمی بودنش باور نداریم و امید به روزهای پرهیاهو در آینده بسته‌ایم. حالا که به اجبار از هم دور مانده‌ایم، باید به فکر چاره‌ای بود که بیش ازین تنها نمانیم.

در روزگاری که شرایط بسیار پیچیده و دشواری پیش‌روی خانواده بزرگ تئاتر کشور قرار گرفته است با انتشار فراخوان «گالری مجازی» سعی می‌کنیم  تا با استفاده از امکانات فضای مجازی، هنرمان را در روزهای قرنطینه زنده و پایدار نگه داریم.

انجمن عکاسان خانه تئاتر با هدف حمایت از عکاسان تئاتر که در شرایط پیش آمده بر اثر شیوع ویروس کرونا دچار مشکلات عدیده‌ای شده‌اند نخستین دوره نمایشگاه عکس تئاتر "گالری مجازی" را برگزار می‌کند.

شرایط نمایشگاه:

شرکت برای تمام اعضای انجمن عکاسان آزاد است.

اعضا محترم می‌توانند آثار خود را (حداکثر ١٠ قطعه عکس) بدون محدودیت زمان عکاسی از نمایش‌ها، به ایمیل انجمن، ارسال نمایند. ‏(itpforump@gmail.com)

عکس‌ها با رزلوشن ١٠٠Dpi و فرمت Jpg ارسال شود. (ابعاد مناسب قابل استفاده در اینستاگرام)

«گالری مجازی» در صفحه اینستاگرام انجمن عکاسان خانه تئاتر بر پا خواهد شد.

ارسال مشخصات عکس از جمله:

نام نمایش، کارگردان و سال اجرا برای هر عکس الزامی است.

اولویت جانمایی آثار در اینستاگرام انجمن عکاسان خانه تئاتر، با اعضایی است که زودتر اقدام نموده و آثارشان را ارسال کرده‌اند.

گاهشمار نمایشگاه:

ارسال آثار:

٢٢ تا ٢٥ فروردین ماه.

آغاز گالری مجازی:

٢٧ فروردین ماه ساعت ۲۰:۰۰

پس از ارزیابی نهایی آثار، توسط هیأت مدیره انجمن عکاسان، از میان تمام آثار ارسالی، سه نفر عکاس برگزیده و به ایشان جایزه و لوح ویژه اهدا خواهد شد.

کپی