اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۹

علی زند وکیلی پدیده شب چهاردهم کنسرت های آنلاین

علی زند وکیلی پدیده شب چهاردهم کنسرت های آنلاین

علی زندوکیلی شب گذشته، جمعه ۲۲ فروردین ماه به اتفاق اعضای گروهش در سالن همایش‌های برج میلاد به اجرای کنسرت آنلاین پرداختند. این در حالی بود که نام این خواننده پیشتر در جدول برنامه ها قید نشده بود.

زندوکیلی ضمن تبریک سال نو به مردم گفت امیدوار است با اجرای کنسرت آنلاین لحظات خوشی را برای مخاطبانش در سراسر دنیا رقم بزند.

این خواننده در طول کنسرت از شهرداری تهران بابت تدارک و تولید برنامه «نوروزخانه» و از عوامل حاضر در سالن برای ضبط و پخش کنسرت تشکر کرد و ضمن اجرا به معرفی اعضای گروهش پرداخت و از مخاطبان خاص آنها را تشویق کنند.CYMERA_۲۰۲۰۰۴۱۰_۱۱۳۲۴۷

علی زندوکیلی در کنسرت آنلاینش قطعات «آب و آتش»، «عطر خاطره»، «شهرحسود»، «گل سرخ»، «جانانه»، «لالایی»، «دو زلفونت بود تار ربابم»، «باهار شیراز»، «باورم کن»، «روسری آبی»، «به سوی تو» و «لحظه شیرین» را اجرا کرد.«بر باد رفته» یکی دیگر از قطعاتی بود که توسط علی زندوکیلی اجرا شد و او آن را به قربانیان و بازماندگان بیماری کرونا و پرستاران و پرسنل کادر درمان تقدیم کرد.

سینا و سحاب علم، شایان ریاحی، امید غفاریان و افشین بابایی نیز در این اجرا علی زندوکیلی را همراهی کردند.

علی زندوکیلی کمی‌ پس از اجرای برنامه به نقل از تیوا نوشت کنسرت آنلاین او با بیش از ۷ میلیون بازدید رکورد شب‌های گذشته  را شکسته است.

گفتنی است، با همکاری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و شهرداری تهران، خوانندگان موسیقی پاپ و برخی گروه‌ها از جمعه ۸ فروردین‌ لغالیت ۲۲ فروردین‌ماه در قالب برنامه «نوروزخانه» به اجرای کنسرت می‌پردازند. زمان برگزاری این کنسرت‌ها ساعت ۲۱:۰۰ هرشب است.

کنسرت علی زند وکیلی با 7 میلیون بازدید کننده

کپی