اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۹

فدراسیون فوتبال: تغییر اسکوچیچ شایعه است

فدراسیون فوتبال: تغییر اسکوچیچ شایعه است

سخنگوی فدراسیون فوتبال گفت: «دراگان اسکوچیچ» همچنان سرمربی تیم‌ ملی ایران و بحث تغییر وی نیز شایعه است.

شب گذشته شایعاتی انتشار یافت که در آن از بازگشت گابریل کالدرون به فوتبال ایران و حضور او روی نیمکت تیم ملی به جای دراگان اسکوچیچ خبر داده بود که تعجب بسیاری از هواداران فوتبال را به همراه داشت.

در حالی که اسکوچیچ هنوز هیچ تمرین و مسابقه‌ای را همراه با تیم ملی نداشته، اما این خبر در برخی رسانه‌ها و فضای مجازی منتشر شد و در آن عنوان شده بود که کالدرون پذیرفته که حضور مستمر در ایران داشته باشد و علاوه بر آن این مربی پذیرفته در صورت توافق با فدراسیون فوتبال ایران، از طلب ۵۵٠ هزار دلاری‌اش از پرسپولیس نیز صرف نظر کند.

همچنین خبرگزاری ایسنا عنوان کرده بود که با توجه به شرایط پیش آمده و اینکه قرارداد اسکوچیچ تنها تا تیرماه ۹۹ است، فدراسیون فوتبال نیز تمایل دارد ضمن قطع همکاری با او، قرارداد جدیدی با سرمربی نیم‌فصل اول پرسپولیس به امضاء برساند.

اما اکنون، امیرمهدی علوی سخنگوی فدراسیون فوتبال در واکنش به این خبر اظهار داشت: «دراگان اسکوچیچ» همچنان سرمربی تیم‌ ملی ایران است و بحثی درباره تغییر وی وجود ندارد. براین اساس شایعه مذاکره با مربیان دیگر تکذیب می‌شود.

وی افزود: اسکوچیچ تا آخرین روزهای سال گذشته در ایران حضور داشت و امور مربوطه را پیش می‌برد. وی با کسب اجازه از فدراسیون و با توجه به شرایط پیش آمده به دلیل بیماری کرونا راهی زاگرب شد و به محض اعلام فدراسیون برای از سرگیری برنامه‌ها به تهران مراجعت خواهد کرد./ فدراسیون فوتبال

---

بیشتر بخوانید:

اسکوچیچ: کمپ تیم ملی در سطح کمپ های بزرگترین باشگاه های اروپایی است/ در قرنطینه نتوانستم دختر ۹ ماهه خود را در آغوش بگیرم

اخبار مربوط به ویروس کرونا در ایران و جهان را اینجا بخوانید

 

کپی