اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۹

کشف ۵۰ کیلوگرم موادمخدر در شهرستان کارون

کشف ۵۰ کیلوگرم موادمخدر در شهرستان کارون

۵۰ کیلوگرم موادمخدر از نوع تریاک در شهرستان کارون کشف و ضبط شد.

سردار سید محمد صالحی جانشین فرماندهی انتظامی خوزستان گفت: در راستای برخورد قاطعانه با عناصر اصلی تهیه و توزیع موادمخدر، ماموران پلیس شهرستان کارون با انجام اقدامات اطلاعاتی، یک دستگاه کامیون حامل مواد مخدر را شناسایی و پس ازهماهنگی قضایی، خودروی مورد نظر را متوقف کردند.
وی ادامه داد: در بازرسی از کامیون ۵۰ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف و در این رابطه یک دستگاه کامیون توقیف و سه قاچاقچی مواد مخدر نیز دستگیر شدند که پس از تشکیل پرونده به مرجع قضایی تحویل داده شدند.


کشف ۲۷۴ قبضه سلاح غیرمجاز در خوزستان

فرمانده انتظامی خوزستان گفت: ۲۷۴ قبضه سلاح غیرمجاز با بیش از چهار هزار فشنگ در پنج روز گذشته در خوزستان کشف و ۲۲۹ نفر از عاملان تیراندازی‌ها شناسایی و دستگیر شدند.
سردار حیدر عباس زاده افزود: :در راستای مبارزه با دارندگان سلاح غیر مجاز، عاملان خرید و فروش سلاح و مهمات غیرمجاز و عاملان تیراندازی‌ها، و نیز ارتقای امنیت عمومی استان، طرح جمع‌آوری سلاح و مهمات غیرمجاز و دستگیری افرادی که به سمت منازل، اماکن، مغازه ها و خودروها تیراندازی می‌کنند، با برنامه ریزی مناسب و ارایه راهکارهای اجرایی، دستورات عملیاتی به پلیس اطلاعات و امنیت عمومی استان ابلاغ شد.
وی افزود: در این عملیات ۲۲۹ نفر از عاملان تیراندازی ها و دارندگان سلاح غیر مجاز را شناسایی و دستگیر کردند../ صدا وسیما

کشف ۲.۵ تن انواع موادمخدر در خاش

 

کپی