اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۹

خطر مرگ از بیخ گوش زن 70 ساله گذاشت

خطر مرگ از بیخ گوش زن 70 ساله گذاشت

آتش نشانان اراکی پیرزن حدودا ۷۰ ساله اراکی را از عمق چاه نجات دادند.

بر اساس اعلام پایگاه خبری 125، در ساعت 15:43 عصر امروز پنجشنبه 21 فروردین، با تماس یکی از شهروندان و اطلاع رسانی این حادثه و درخواست کمک،  آتش نشانان به محل وقوع حادثه واقع در منطقه کرهرود اراک اعزام شدند.

معاون عملیات سازمان آتش نشانی اراک که در محل حادثه حضور یافته و فرماندهی عملیات را بر عهده داشت، اظهار کرد: با رسیدن تیم های آتش نشانی مشاهده شد، حیاط یک منزل مسکونی به علت نامعلوم دچار ریزش شده و پیرزنی حدود ۷۰ ساله به عمق چاهی حدود 5 متری سقوط کرده و درون آن گرفتار شده بود.

وی افزود: با توجه به اینکه شرایط محوطه درون حیاط برای برپایی سه پایه نجات بر دهانه چاه میسر نبود لذا به ناچار از جرثقیل خودروی نجات برای استفاده از کارگاه نجات استفاده شد.

معاون عملیات سازمان ادامه داد: پس از برقراری کارگاه نجات، آتش نشانان با استفاده از وسایل امداد و نجات خود را به فرد گرفتار در درون چاه که در گل و لای فرو رفته بود رسانده و عملیات نجات را آغاز کردند.

وی خاطرنشان کرد: نجاتگران آتش نشان با تلاش فراوان و با استفاده از تجهیزات تخصصی این پیرزن را از گل و لای بیرون کشیده و با استفاده از برانکارد مخصوص حمل مصدوم و با احتیاط کامل وی را به سطح زمین منتقل کردند.

معاون عملیات سازمان در پایان گفت‌: این شهروند دچار مصدومیت شده بود ولی خوشبختانه از مرگ نجات یافت و پس از عملیات موفقیت آمیز امداد و نجات، وی تحویل عوامل اورژانس جهت انتقال به مراکز درمانی شد و آتش نشانان نیز با خاتمه عملیات به ایستگاه های خود بازگشتند./ ایسنا

مرگ تلخ کودک 8 ماهه در آسانسور

 

 

کپی