اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۹

کلمات کلیدی
کارشناس مرکز مدیریت راه‌های استان خبر داد

تمام محورهای مواصلاتی همدان باز است/ بارش برف در گردنه آوج

تمام محورهای مواصلاتی همدان باز است/ بارش برف در گردنه آوج

کارشناس مرکز مدیریت راه‌های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان با اشاره به بارندگی در جاده ها، از باز بودن تمامی محورهای مواصلاتی به استان خبر داد.

بابک گردان با اشاره به باز بودن کلیه راه های استان همدان اظهار کرد: با توجه به بارش برف و باران طی 24 ساعته گذشته مسدودیت در راه ها وجود ندارد.

وی در ادامه تصریح کرد: از بامداد امروز تمام اکیپ های راهداری در مسیرهای استان مستقر بوده و هیچ گونه منع رفت و آمد در جاده ها وجود ندارد.

گردان با بیان اینکه بارش ها در گردنه آوج حد فاصل محور همدان- قزوین به صورت برف بوده است، اعلام کرد: تردد در مسیر آوج با سهولت انجام شده و مشکلی در این محور نیز وجود ندارد.

وی با اشاره به اینکه تا این لحظه هیچ گونه انسدادی در محورهای مواصلاتی و جاده های استان همدان به وجود نیامده است، اظهار کرد: در حال حاضر تردد در تمامی مسیرهای استان به غیر از محور گنجنامه به تویسرکان برقرار بوده و این مسیر به علت نبود ایمنی تا اطلاع ثانوی مسدود است.

کارشناس مرکز مدیریت راه‌های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان در پایان اعلام کرد: سامانه 141 به صورت لحظه ای آخرین اطلاعات راه های استان را اعلام کرده و برای اطمینان در ترددها با این سامانه تماس گرفته شود./ ایسنا

کپی