اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۹
مدیرکل خانه ایثارگران استان تهران خبر داد

آغاز ثبت‌نام بیمه تکمیلی درمان برای جانبازان و ایثارگران

آغاز ثبت‌نام بیمه تکمیلی درمان برای جانبازان و ایثارگران

هم‌اکنون کلیه جانبازان و ایثارگران استان تهران می‌توانند با مراجعه به دفترخانه ایثارگران استان، نسبت به ثبت نام بیمه درمان تکمیلی درمان خود اقدام کنند.

اکبر حیدریان مدیرکل خانه ایثارگران استان تهران با اعلام این خبر اظهارداشت: با توجه به تفاهم‌های صورت‌گرفته با بیمه ایران، در مرحله نخست این طرح، هم‌اکنون کلیه جانبازان و ایثارگران استان تهران می‌توانند با مراجعه به دفترخانه ایثارگران استان، نسبت به ثبت نام بیمه درمان تکمیلی درمان خود اقدام کنند.

وی افزود: در مرحله دوم این طرح نیز ثبت نام بیمه تکمیلی درمان برای جانبازان و ایثارگران کل کشور انجام خواهد شد که خانه ایثارگران امیدوار است تا به یاری خدا بتواند با این اقدام خود، خدمتی کوچک در راه سلامت ایثارگران کشور بردارد.

حیدریان همچنین به اقدامات مثبت ایثارگران برای ریشه‌کنی بیماری «کرونا» اشاره کرد و گفت: امروز نیز ایثارگران همانند دوران دفاع مقدس، در کنار مدافعان سلامت برای ریشه‌کنی بیماری «کرونا» از سلامتی خود گذشته‌اند و حتی برخی از آن‌ها نیز در این مسیر به شهادت رسیده‌اند؛ بنابراین امروز که ما مدعی خدمت به این قشر ولایت‌مدار جامعه هستیم، باید با اقدامات خود، پاسخ جانفشانی‌های آن‌ها را بدهیم.

ایثارگران می‌توانند جهت ثبت نام بیمه تکمیلی درمان به دفتر خانه ایثارگران استان تهران واقع در صادقیه - بلوار آیت‌الله کاشانی - نرسیده به خیابان مهران - شماره ۹۱ مراجعه کنند و یا با شماره تلفن ۰۲۱۴۴۹۶۳۴۸۸ تماس بگیرند.

دفاع‌پرس/

کپی