اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۹

انتشار کلیه نشریات چاپی از شنبه ۲۳ فروردین مجاز است

انتشار کلیه نشریات چاپی از شنبه ۲۳ فروردین مجاز است

کمیته اطلاع رسانی ستاد ملی مقابله با کرونا اطلاعیه ای درباره انتشار نسخه کاغذی رسانه‌ها منتشر کرد.

بی شک تلاش شبانه روزی همکاران رسانه‌ای در سطح ملی و استانی برای ایفای نقش موثر و پیشگام اطلاع‌رسانی در مقابله با کرونا بیش از گذشته نمایان نمود و جا دارد از تلاش مستمر ۲۴ ساعته سربازان گمنام نظام اطلاع رسانی کشور درصحنه مقابله با کرونا تقدیر و تشکر بعمل آید.


به اطلاع می‌رساند با عنایت به اجرای طرح فاصله گذاری هوشمند از روز ۲۳ فروردین در سراسر کشور کلیه نشریات چاپی با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی ابلاغی وزارت بهداشت درمان و اموزش پزشکی منتشر خواهند شد.


همچنین نظر به اهمیت و نقش موثر نسخه چاپی رسانه‌ها و هماهنگی بعمل آمده با مسولان وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی در شهر تهران نیز که طرح فاصله گذاری هوشمند از روز ۳۰ فروردین اجرا می‌گردد چاپ نشریات شامل این محدودیت نخواهد گردید. روزنامه‌ها و نشریات چاپی می‌توانند از روز ۲۳ فروردین فرایند تولید چاپ و توزیع را اغاز نمایند.


بدین ترتیب در کلیه نقاط کشور با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی مصوب و رعایت کلیه جوانب برای پیشگیری از شیوع کرونا در مراحل تولید چاپ و توزیع توسط مدیران رسانه‌ها از روز ۲۳ فروردین انتشار نسخه کاغذی روزنامه‌ها و سایر نشریات بلامانع خواهد بود./صدا و سیما

اخبار ویروس کرونا در ایران و جهان را اینجا بخوانید

کپی