اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۹

بیرانوند: پیتر چک ایران تو هم چون مثل من حمایت نشدی، لژیونر می شوی!+ فیلم

بیرانوند: پیتر چک ایران تو هم چون مثل من حمایت نشدی، لژیونر می شوی!+ فیلم

بیرانوند می‌گوید بهترین خاطره اش با پیراهن پرسپولیس پس از دربی، دیدار با السد است که به فینال صعود کردند.

علیرضا بیرانوند در مورد نظرسنجی ای اف سی برای انتخاب بهترین آسیایی حاضر در جام جهانی توضیح داد: یک ذره سخت است که باور کنم. فکر کنم این اتفاق از مرد سال آسیا بودم برای من خیلی مهم تر است چون رای کل ایران در آن هست. هواداران پرسپولیس در این مدت خیلی من را حمایت کردند اما انتظار دارم اگر قرار است اتفاقی بیفتد، اتفاقی باشد که ایران سربلند باشد و امیدوارم که طرفداران استقلال، سپاهان، تراکتور و ...  این را ملی ببینند و نگاه باشگاهی نداشته باشند.

تمرین بیرانوند در قرنطینه

او درخصوص تمریناتش در قرنطینه گفت: شرایط خیلی سختی است، با آقای داوود فنایی در ارتباطم و تمریناتی که داده را انجام می‌دهم.

دروازه بان پرسپولیس در مورد شعبده بازی هایش در خانه نیز گفت: شعبده بازی را بعضی وقت ها که طاها اذیتم می‌‌کند، می‌گویم که غیبت می‌کنم که می‌ترسد!

اخبار مربوط به ویروس کرونا در ایران و جهان را اینجا بخوانید

بیرانوند با اشاره به اینکه امیدوار است پوکر قهرمانی با پرسپولیس را بدست آورد و پس از آن از تیم جدا شود و به آنتورپ بلژیک بپیوندد، عنوان کرد:  گفت: راستش را بخواهید به خاطر همین مانده‌ام. اگر این جام را بگیریم با ارزشترین قهرمانی است که به دست آوردم.

وی درباره مبلغی که پرسپولیس از آنتورپ گرفته، اظهار داشت: حدود 200 هزار یورو را پرداخت کردند، 200 هزار یورو هم بعد از تست پزشکی می‌دهند و بقیه هم می‌ماند وقتی رفتم آنجا بدهند به باشگاه پرسپولیس.

گلر شماره یک تیم ملی با اشاره به عدم دریافت حقوق گفت: کاملا درست است و حتی هزار تومانی هم به بازیکنان ندادند. به نظرم پول را به بشار رسن دادند چون می‌گفت کِی می‌روی تست پزشکی انگار دوباره پول می‌خواست (با شوخی). اما بشار هم حق دارد، هر روز وقتی بروم سر تمرین می‌گوید نرفتی؟ بچه ها هرچقدر که تا الان گرفته‌اند من خودم 10-15 درصد کمتر گرفته‌ام. دیروز به مدیرعاملی که تازه آمده پیام دادم که خواند اما جواب نداد.

 بهترین خاطره بیرانوند با تیم ملی

او در مورد بهترین خاطره با تیم ملی بعد از سیو پنالتی رونالدو عنوان کرد: بهترین خاطره ام بازی با مراکش بود. خیلی آنالیز کردم و می‌دانستم نقطه قوت کوارشما ضربات بیرون پا است. یک ذره مکثم زیاد بود و او هم خیلی خوب زد.

بیرانوند خاطره انگیزترین بازی هایش با پرسپولیس را به این شکل توصیف کرد: دربی را هیچ وقت یادم نمی‌رود که دو پنالتی برای استقلال افتاد که هر دو را یک هیچ بردیم. بازی رفت و برگشت السد هم خیلی خوب بود.

قهرمانی آسیا با پرسپولیس باارزش ترین قهرمانی ای است که دوست دارم به آن برسم

دروازه بان پرسپولیس درخصوص پست هایی که در حمایت از استقلال از پیجی منتسب به او منتشر می‌شد، اظهار داشت: وقتی نفت بودم پیجم دست خودم نبود. سه سال پشت سر هم با پرسپولیس قهرمان شدیم، سه سال پشت سر هم بهترین گلر ایران شدم و سه سال پشت سر هم بیشترین کلین شیت را ثبت کردم که البته اصلا به آن فکر نمی‌کنم. دوست دارم تیمم همیشه 1-0 ببرد چون نقش دروازه بان بیشتر است. بیشترین چیزی که دوست دارم به آن برسم قهرمانی آسیا با پرسپولیس است که مطمئنم ای اتفاق می‌افتد و این بیرانوند است که در بازی فینال دروازه بان پرسپولیس خواهد بود.

وی درباره پایتخت شش و حضور بهتاش فریبا و دیالوگ این فیلم درباره بیرانوند گفت: پیتر چک ایران من هم ابتدا اینطور نبودم و مثل تو بودم! مطمئنم تو هم موفق خواهی شد که همین حالا هم یک تیم یونانی تو را می‌خواهد. چون توهم مثل من حمایت نشدی، می خوای لژیونر شوی./ خبر ورزشی شبکه سوم سیما

بیشتر بخوانید:

AFC: بیرانوند در یک قدمی کسب عنوان بهترین بازیکن تاریخ آسیا در جام جهانی

واکنش طنزآمیز بیرانوند به ادعای پیترچک ایران!+ تصویر

بیرانوند: پیتر چک ایران من هم مثل تو بودم!/ شعبده بازی دروازه بان تیم ملی ایران در قرنطینه

کپی