اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۹

توضیح الهیاری درباره ممنوع‌الاجرا بودن گروه «لیان»در کنسرت‌های آنلاین

توضیح الهیاری درباره ممنوع‌الاجرا بودن گروه «لیان»در کنسرت‌های آنلاین

طی روزهای گذشته اخباری مبنی بر ممنوع‌الفعالیت بودن گروه موسیقی «لیان» و حذف نام این گروه از جدول کنسرت‌های آنلاین در قالب برنامه «نوروزخانه» مطرح شد که محمد اللهیاری (مدیرکل دفتر موسیقی) در این‌باره گفت: گروه موسیقی «لیان» در حال حاضر مشکلی برای اجرا ندارد.

مدیرکل دفتر موسیقی درباره حذف گروه «لیان» از جدول کنسرت‌های آنلاین که تا 21 فروردین ماه ادامه دارد، توضیح داد: به گمانم مساله جدول و زمانبندی باشد و شهرداری در تلاش است روزی را به زمان‌بندی اضافه کند.

وی درباره زمان و نحوه حل این مشکل گفت: از طریق همکاران دفتر موسیقی به شهرداری اطلاع داده شده است.

جوادحق شناس (معاون روابط عمومی و امور بین‌الملل شورای اسلامی شهر تهران) که در روزهای گذشته، ضمن تمجید از گروه موسیقی «لیان» از لغو کنسرت آنلاین آن خبر داده بود، در گفتگو با یکی از رسانه‌ها درباره دلیل این اتفاق گفت: «گویا مدیر حراست مجموعه برج میلاد با این بهانه دخالت ناروا کرده است.»

پس از این اتفاق برخی از رسانه‌ها از لغو کنسرت گروه موسیقی «لیان» خبر دادند این درحالی بود که محسن شریفیان در گفتگو با ایلنا از دلایل این موضوع اظهار بی‌اطلاعی کرد و گفت که کسی درباره لغو کنسرتش به او توضیحی نداده است.

با همکاری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و شهرداری تهران، خوانندگان موسیقی پاپ و برخی گروه‌ها از جمعه ۸ فروردین‌ لغالیت ۲۱ فروردین‌ماه در قالب برنامه «نوروزخانه» به اجرای کنسرت می‌پردازند. زمان برگزاری این کنسرت‌ها ساعت ۲۱:۰۰ هرشب است./ایلنا

کپی