اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۹

قدردانی رییس ستادکل نیروهای مسلح از تلاش‌های کادر درمانی کشور

قدردانی رییس ستادکل نیروهای مسلح از تلاش‌های کادر درمانی کشور

رییس ستادکل نیروهای مسلح ضمن قدردانی از مجموعه تلاش‌های کادر درمانی کشور، نیروهای مسلح، بسیجیان و مردم در مبارزه با کرونا گفت: براساس تصمیمات ستاد ملی مبارزه با کرونا همه الزامات این مبارزه تا غلبه کامل بر ویروس رعایت شود.

 سرلشکر پاسدار محمد باقری روز دوشنبه در پیامی اظهار داشت: در جریان مقابله و مبارزه با ویروس کرونا که متاسفانه هر چند جان تعدادی از هموطنان را گرفته است؛ اما ایثار، مجاهدت و نوع دوستی در مراکز درمانی کشور و نیروهای مسلح، صحنه‌های نابی را رقم زده است که یادآور دلاور مردی‌های رزمندگان ۸ سال دوران دفاع مقدس است. مجاهدت مردان و زنان سفیدپوش بهداشت و درمان که با تلاش شبانه‌روزی خود در صحنه خطیر مبارزه با ویروس کرونا خطرها به جان خریده‌اند تا جان انسانی را نجات دهند.

این پیام افزود: همزمان با تلاش مجموعه درمانی کشور و بخش‌های درمانی و بهداشتی نیروهای مسلح، ارتش، سپاه، وزارت دفاع، نیروی انتظامی و بسیجیان سلحشور و ایثارگر نیز با بسیج امکانات و بکارگیری همه ظرفیت‌های مادی و معنوی در حوزه‌های مختلف از جمله اقدامات پزشکی، بهداشتی، رفع آلودگی اماکن و معابر، غربالگری، تولید اقلام تخصصی، فعال بودن بیمارستان‌های ثابت و ایجاد بیمارستان‌های سیار و نقاهتگاه‌های متعدد توانسته‌اند، نقش موثر و تعیین کننده‌ای در امر مبارزه و مقابله با این بیماری ایفا کنند که بسیار امیدبخش و قابل قدردانی است.

باقری تصریح کرد: لازم می‌دانم از همراهی آحاد ملت شریف ایران با مراکز درمانی، بیمارستانی و بهداشتی و همکاری با پزشکان و پرستان ایثارگر قدردانی کنم که اگر نبود این همکاری‌ها، مجموعه تلاش‌های بخش بهداشت و درمان کشور به این مرحله نمی‌رسید.

این پیام خاطرنشان کرد: البته تا رسیدن به شرایط عادی و رهایی از این ویروس منحوس راه باقی است و لازم است براساس تصمیمات ستاد ملی مبارزه با کرونا همه الزامات این مبارزه تا غلبه کامل بر ویروس رعایت شود.

باقری یادآور شد: نیروهای مسلح نیز در این صحنه با فداکاری و ایثار در کنار مجموعه بهداشت و درمان کشور از هیچ تلاشی برای حفظ سلامت ملت عزیز ایران اسلامی فروگذار نخواهند کرد./ایرنا


 

کپی