اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۹

دستگیری۷ نفر از عاملان سرقت‌های مسلحانه در جنوب شرق کشور

دستگیری۷ نفر از عاملان سرقت‌های مسلحانه در جنوب شرق کشور

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: ۷ نفر از عاملان سرقت‌های مسلحانه و تجاوز به عنف با تلاش شبانه‌روزی پلیس در جنوب شرق کشور دستگیر شدند و ۱۷ فقره سرقت نیز کشف شد.

سردار محمد قنبری روز دوشنبه در این‌باره اظهار داشت: ماموران انتظامی شهرستان‌های زاهدان، ایرانشهر، خاش و سراوان با هماهنگی قضایی این سارقان را در عملیات‌هایی مختلف دستگیر کردند.

وی بیان کرد: در پی دستگیری این سارقان یک دستگاه خودرو و یک دستگاه موتورسیکلت مسروقه، ۱۲ دستگاه تلفن همراه، مقادیری وجه نقد و زیور آلات مسروقه به همراه چند قبضه سلاح سرد کشف شد.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان تصریح کرد: متهمان در بازجویی‌های به عمل آمده به یک فقره سرقت مسلحانه خودرو، یک فقره سرقت مسلحانه مغازه، هفت فقره سرقت مسلحانه تلفن همراه، یک فقره سرقت به عنف احشام، یک فقره سرقت به عنف موتورسیکلت، یک فقره سرقت به عنف وجه نقد و پنج فقره سرقت به عنف تلفن همراه اعتراف کردند.

وی با اشاره به ادامه تحقیقات از متهمان برای کشف دیگر جرایم احتمالی خاطر نشان کرد: پلیس سیستان و بلوچستان بر تداوم اجرای طرح‌های ارتقا امنیت اجتماعی بویژه در برخورد با جرایم خشن و سرقت‌های به عنف و مسلحانه برای افزایش رفاه اجتماعی شهروندان با حداکثر توان خود ادامه خواهد داد و در این مسیر از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد./ایرنا

بیشتر بخوانیم:بازداشت سارقان مسلح در لباس افاغنه

کپی