اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • پنج شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۹

وزیر ورزش: آغاز مسابقات تابع تصمیمات ستاد ملی کروناست/ 330 مکان ورزشی در اختیار استان ها

وزیر ورزش: آغاز مسابقات تابع تصمیمات ستاد ملی کروناست/ 330 مکان ورزشی در اختیار استان ها

وزیر ورزش و جوانان گفت: راه اندازی لیگ‌ها و مسابقات ورزشی تابع تصمیمات ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا است.

دویست و سی و هفتمین نشست شورای معاونان وزارت ورزش و جوانان به ریاست مسعود سلطانی فر برگزار شد.

مسعود سلطانی فر در نخستین جلسه شورای معاونان وزارت ورزش و جوانان با تقدیر از مدیران کل استانی و روسای فدراسیون های ورزسی گفت: من به همراه معاونان و مدیران ستادی و استانی و همینطور روسای فدراسیون‌های ورزشی از اولین روز سال جدید همراه و در کنار مدیران کشوری و مسئولان وزارت بهداشت در یک تقسیم کار ملی برای پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا حاضر هستیم.

عملکرد ادارات کل استانی و فدراسیون های ورزشی در مقابله با کرونا درخشان و چشمگیر بود 

وزیر ورزش و جوانان گفت: عملکرد ادارات کل استانی و فدراسیون های ورزشی و سه هزار سازمان مردم نهاد در موضوع مقابله با ویروس کرونا درخشان و چشمگیر بود و من از همه آنها برای مشارکت در این حرکت ملی و مهم تشکر می کنم و تمامی ادارات کل بایستی ستاد مقابله با کرونا را با مشارکت هیات های پزشکی ورزشی تشکیل دهند.

مسعود سلطانی فر گفت: تا امروز 330 مکان ورزشی در اختیار ستادهای ملی استانی قرار گرفته که 80 خوابگاه و مکان ورزشی تجهیز و مورد استفاده قرار گرفته است و تا زمان عادی شدن شرایط و اعلام مسئولان کشور در اختیار این ستادها خواهد بود.

وی ادامه داد: سازمان های مردم نهاد و جوانان ایران در پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا نقش موثری داشتند از تهیه ماسک تا مواد ضدعفونی کننده و آموزش به مردم و مشارکت با سایر دستگاهها و حتی طراحی اپلیکیشن، جوانان سمن ها نقش خود را بخوبی ایفا کردند و از همه آنها تشکر می کنم.

سلطانی فر درباره آغاز لیگ و مسابقات ورزشی گفت: راه اندازی لیگ ها و مسابقات ورزشی تابع تصمیمات ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا خواهد بود./ پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان

بیشتر بخوانید:

سلطانی‌فر: شروع دوباره لیگ‌ها ناگهانی نخواهد بود/ مدیریت کرونا در کشور وضعیت مناسب تری پیدا کرده

اخبار مربوط به ویروس کرونا در ایران و جهان را اینجا بخوانید

 

 

کپی